czwartek, 23 maja
16:10

Najstarsza wągrowczanka ma 100 lat

Wczoraj wągrowczanka Melania Schneider skończyła 100 lat i jest najstarszą mieszkanką miasta.

Z tej okazji, na zaproszenie rodziny, Jubilatkę odwiedził burmistrz Wągrowca Jarosław Berendt wraz z kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Edytą Słomką, by złożyć Pani Melanii gratulacje i płynące z serca życzenia zdrowia, miłości bliskich i kolejnych 100 lat życia - informuje Ratusz.

W kameralnym spotkaniu, w obecności rodziny, w tym pani Renaty Urban, siostrzenicy Jubilatki, która od lat wraz z mężem Bogdanem opiekuje się swoją ciocią, burmistrz Jarosław Berendt wręczył Jubilatce okolicznościowy podarunek, kwiat oraz listy gratulacyjne, w tym od premiera Mateusza Morawieckiego.

Przy kawie i cieście rodzina ciepło opowiadała o Pani Melanii, która urodziła się w Wągrowcu i tutaj spędziła całe swoje życie, prowadząc przez wiele lat zakład krawiecki. (red)

Dodaj komentarz

Regulamin dodawania komentarzy

Kod antyspamowy
Odśwież

Aquapark uzaleznienia pakos224px

 

 

Wielkopolskapowiat_wagrowiecki_herbMiasto_WagrowiecGmina_Wagrowiec1_skoki2_golancz3_damaslawek4_miescisko5_wapno
interiaangoragazeta prawnagazety lokalnegłos wielkopolskiitv wągrowiecjamajkakreisbotemotel-azylpietrakradio merkurysdpspltok fmwielspinwillisch_logo
aquapark_wagrowiecnielbaSTART-logo bgzPalucki Bank Spoldzielczy

Na naszej stronie internetowej stosujemy pliki cookies.

Korzystając z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. Czytaj więcej…

Zrozumiałem