czwartek, 23 maja
15:43

Apelujemy o rozsądek!

Policjanci wągrowieckiej drogówki w ostatnim czasie podczas kontroli pojazdów ujawnili dwóch kierujących, którzy ewidentenie przkroczyli przepisy o ruchu drogowym.

Ponad 3 promile alkoholu w organizmie miał kierujący pojazdem marki Mercedes. 54-letni mieszkaniec Kruszwicy został wczoraj około godziny 18:00 skontrolowany przez policjantów w Brzeźnie. Całe szczęście nie zabił nikogo. Jak wytrzeźwieje usłyszy zarzuty. Grozi mu kara od 5 tysięcy złotych grzywny i 3-letni zakaz prowadzenia pojazdów.

Na nic się zdadzą dodatkowe zabezpieczenia, aktywne znaki stop, jak wyobraźnia kierujących jest ograniczona, że w zasadzie jej brak. Policjanci wykonujący pomiar prędkości w obszarze zabudowanym zatrzymali pojazd Kia Optima. Kierująca nim kobieta na ul Bobrownickiej w Wągrowcu poruszała się z prędkością 102 km/h.

Czy kierujący poruszający się tak szybko jest w stanie odpowiednio zareagować na nieprzewidywalną sytuację na drodze? Co jeśli z drogi podporządkowanej wyjedzie inny pojazd? Czy kierujący, który decyduje się na jazdę z taką prędkością myśli o ewentualnych skutkach? (red)

 

Komentarze   

 
#2 Guest 2019-03-12 08:33
Ten komentarz został usunięty przez Administratora
 
 
#1 Guest 2019-03-12 05:46
Ten komentarz został usunięty przez Administratora
 

Dodaj komentarz

Regulamin dodawania komentarzy

Kod antyspamowy
Odśwież

Aquapark uzaleznienia pakos224px

 

 

Wielkopolskapowiat_wagrowiecki_herbMiasto_WagrowiecGmina_Wagrowiec1_skoki2_golancz3_damaslawek4_miescisko5_wapno
interiaangoragazeta prawnagazety lokalnegłos wielkopolskiitv wągrowiecjamajkakreisbotemotel-azylpietrakradio merkurysdpspltok fmwielspinwillisch_logo
aquapark_wagrowiecnielbaSTART-logo bgzPalucki Bank Spoldzielczy

Na naszej stronie internetowej stosujemy pliki cookies.

Korzystając z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. Czytaj więcej…

Zrozumiałem