czwartek, 23 maja
14:51

Zmiana warty u policjantów

Policjanci i pracownicy wągrowieckiej jednostki Policji ostatni raz pełnili służbę z Naczelnikiem Wydziału Prewencji nadkomisarzem Radosławem Koteckim, który odszedł na emeryturę.

Rozkaz o powierzeniu obowiązków na tym stanowisku z rąk Komendanta Powiatowego Policji w Wągrowcu odebrał komisarz Piotr Kossmann, natomiast obowiązki Zastępcy Naczelnika Wydziału wypełniać będzie starszy aspirant Waldemar Świergiel.

Nadkomisarz Radosław Kotecki służę w Policji rozpoczął w 1991 r. Przez 11 lat pełnił służbę patrolową. Następne lata wykonywał obowiązki na stanowiskach asystenta dyżurnego, zastępcy dyżurnego, a w roku 2005 awansował na stanowisko dyżurnego Komendy Powiatowej Policji w Wągrowcu. W sierpniu 2008 roku otrzymał rozkaz na stanowisko Zastępcy Naczelnika Wydziału Prewencji KPP w Wągrowcu, a od 2013 roku był jego naczelnikiem.

Nadkomisarz Radosław Kotecki wyróżniał się w swojej służbie zaangażowaniem. W 2006 roku został odznaczony Brązową Odznaką Zasłużony Policjant, a w lipcu 2013 odznaką „Za Długoletnią Służbę”.

Komendant Powiatowy Policji w Wągrowcu insp. Magdalena Sławińska powierzyła obowiązki Naczelnika Wydziału Prewencji komisarzowi Piotrowi Kossmannowi, który przez ostatnie 5 lata był Zastępcą Naczelnika Wydziału Prewencji, natomiast rozkaz o powierzeniu obowiązków Zastępcy Naczelnika Wydziału Prewencji odebrał aspirant Waldemar Świergiel, który od 2003 roku służbowo jest związany z prewencją, a przez ostatnie 5 lat pełnił służbę na stanowisku zastępcy dyżurnego jednostki. 

Źródło: KPP w Wagrowcu

Dodaj komentarz

Regulamin dodawania komentarzy

Kod antyspamowy
Odśwież

Aquapark uzaleznienia pakos224px

 

 

Wielkopolskapowiat_wagrowiecki_herbMiasto_WagrowiecGmina_Wagrowiec1_skoki2_golancz3_damaslawek4_miescisko5_wapno
interiaangoragazeta prawnagazety lokalnegłos wielkopolskiitv wągrowiecjamajkakreisbotemotel-azylpietrakradio merkurysdpspltok fmwielspinwillisch_logo
aquapark_wagrowiecnielbaSTART-logo bgzPalucki Bank Spoldzielczy

Na naszej stronie internetowej stosujemy pliki cookies.

Korzystając z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. Czytaj więcej…

Zrozumiałem