czwartek, 23 maja
15:48

HIT dla powiatu

Fot. Romuald MenceFot. Romuald Mence

Dziś w Centrum Biznesu Andersia Tower w Poznaniu odbyła się uroczystość ogłoszenia wyników przedsięwzięcia Gospodarczo-Samorządowy HIT Regionów Wielkopolski i Ziemi Lubuskiej.

Gospodarczo – Samorządowy HIT Regionu Wielkopolski dla Powiatu Wągrowieckiego odebrał Starosta Wągrowiecki Tomasz Kranc, któremu towarzyszyli Małgorzata Osuch, przewodnicząca Rady Powiatu i Andrzej Wieczorek, przewodniczący Rady Programowej Powiatowego Honorowego Komitet Obchodów Setnej Rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości i Zwycięskiego powstania wielkopolskiego 1918/1919.

Do nagrody – hitu przyczyniły się bogaty program obchodów 100 – lecia Odrodzonego Państwa Polskiego i zwycięskiego Powstania Wielkopolskiego w powiecie oraz jego wzorcowa i skuteczna realizacja.

Gospodarczo-Samorządowy HIT Regionu jest to przedsięwzięcie organizowane od połowy lat 90. minionego wieku w Wielkopolsce, a od końca lat 90. także  w regionach kujawsko-pomorskim, lubuskim i pomorskim. W 1994 roku Hit Regionu otrzymał Głos Wągrowiecki w kategorii medialnej. (maj)

Komentarze   

 
+5 #5 jaca 2019-02-18 22:13
Ktoś z was brał udział w tych "wspaniałych" wydarzeniach (w bogatym programie), które "nagrodziła" kapituła?
Cytować | Zgłoś administratorowi
 
 
+5 #4 Ni Tsan 2019-02-18 20:29
Cytuję Larry:
Ufam, że dziennikarze dopytają u źródła czy podatnicy zapłacili za tę wspaniałą nagrodę?!


Zapłacili.Podat nicy zapłacili. Na stronie organizatora --- http://www.konkurs-hit.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=307&Itemid=298 - w zakładce o Konkursie - w ostatnim zdaniu przeczytamy: "Przedsięwzięci e jest finansowane poprzez opłaty uiszczane przez uczestników, a uzupełnieniem budżetu mogą być środki pozyskane od sponsorów, fundacji itp."
Cytować | Zgłoś administratorowi
 
 
+4 #3 Larry 2019-02-18 19:52
Ufam, że dziennikarze dopytają u źródła czy podatnicy zapłacili za tę wspaniałą nagrodę?!
Cytować | Zgłoś administratorowi
 
 
+7 #2 julek 2019-02-17 15:04
To mi przypomina czasy szkolne gdzie kupowałem koleżance czekolade a Ona dała mi zadanie domowe do przepisania Oczywiście wszyscy wkoło sie cieszyli z moich ocen Bo ja tak niedokońca
Cytować | Zgłoś administratorowi
 
 
+13 #1 olo 2019-02-16 10:38
Kiedyś wpisowe było 2,5 tyś nie wiem jak dziśNiewiem co trzeba mieć w głowie żeby samemu sobie kupować nagrody
Cytować | Zgłoś administratorowi
 

Dodaj komentarz

Regulamin dodawania komentarzy

Kod antyspamowy
Odśwież

Aquapark uzaleznienia pakos224px

 

 

Wielkopolskapowiat_wagrowiecki_herbMiasto_WagrowiecGmina_Wagrowiec1_skoki2_golancz3_damaslawek4_miescisko5_wapno
interiaangoragazeta prawnagazety lokalnegłos wielkopolskiitv wągrowiecjamajkakreisbotemotel-azylpietrakradio merkurysdpspltok fmwielspinwillisch_logo
aquapark_wagrowiecnielbaSTART-logo bgzPalucki Bank Spoldzielczy

Na naszej stronie internetowej stosujemy pliki cookies.

Korzystając z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. Czytaj więcej…

Zrozumiałem