czwartek, 22 sierpnia
06:53

Zderzenie z drzewem

Fot. KP PSP WągrowiecFot. KP PSP Wągrowiec

W niedzielę 3 lutego . tuż przed godziną 5 rano do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Wągrowcu wpłynęło zgłoszenie o wypadku drogowym w  Zbietce (gm. Mieścisko). Z treści zgłoszenia wynikało, że samochód osobowy uderzył w drzewo, a dwie osoby podróżujące wymagają pomocy medycznej.

- Do zdarzenia zadysponowano zastępy straży pożarnej z JRG PSP z Wągrowca oraz OSP Mieścisko. Po przybyciu na miejsce zdarzenia dowódca potwierdził informacje ze zgłoszenia i natychmiast przystąpiono do zabezpieczania miejsca działań ratowniczych i udzielania kwalifikowanej pierwszej pomocy poszkodowanym, gdzie konieczne było zabezpieczenie obrażeń miednicy i kończyn dolnych - informuje st. sekc. Piotr Kaczmarek, oficer prasowy KP PSP w Wągrowcu.

Osoby poszkodowane do czasu przyjazdu Zespołu Ratownictwa Medycznego znajdowały się pod opieką strażaków. Załoga karetki podjęła decyzję o przetransportowaniu poszkodowanych do szpitala.(fs)

Fot. KP PSP WągrowiecFot. KP PSP Wągrowiec

Dodaj komentarz

Regulamin dodawania komentarzy

Kod antyspamowy
Odśwież

Aquapark uzaleznienia pakos224px

 

 

Wielkopolskapowiat_wagrowiecki_herbMiasto_WagrowiecGmina_Wagrowiec1_skoki2_golancz3_damaslawek4_miescisko5_wapno
interiaangoragazeta prawnagazety lokalnegłos wielkopolskiitv wągrowiecjamajkakreisbotemotel-azylpietrakradio merkurysdpspltok fmwielspinwillisch_logo
aquapark_wagrowiecnielbaSTART-logo bgzPalucki Bank Spoldzielczy

Na naszej stronie internetowej stosujemy pliki cookies.

Korzystając z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. Czytaj więcej…

Zrozumiałem