czwartek, 22 sierpnia
07:11

Duże wydarzenia kulturalne w Damasławku

W najbliższym czasie w Gminnym Ośrodku Kultury w Damasławku odbędą się trzy niezwykle atrakcyjne koncerty.

Pierwszy z nich będzie miał miejsce 17 lutego, kiedy to na scenie GOK-u wystapi zespół Arete. Zespół tworzą poznańscy artyści, wykonujący autorską piosenkę literacką, którą przeplatają z elementami bluesa, jazzu czy flamenco, bo tego, co w duszy gra nie można zamknąć w sztywnych i ustalonych gatunkach. Do tej pory artyści nagrali cztery studyjne płyty. Grupa wykonuje kompozycje, do których słowa i melodie tworzy lider zespołu – poeta Jerzy Struk. Nazwa grupy pochodzi od słowa Areté (gr. αρετη) i oznacza cnotę, męstwo, stałe dążenie do doskonałości moralnej i dzielności etycznej. Nazwa cóż, filozoficzna jakby, ale i filozofem przyszło być poecie…Podczas koncertu będziemy mieli okazje wysłuchać niezwykłego instrumentarium, a jednym z wykonawców będzie Przemysław Hałuszczak, gitarzysta prowadzący swoją szkołę gry na tym instrumencie w Poznaniu i czesto widziany w Skokach, bo na terenie tej gminy zamieszkuje.

***

W ubiegłym roku w Skokach, teraz w Damasławku wystąpi Michał Bajor z koncertem pt. "Od Korcza...do Kofty" Jego koncert w Skokach przyciągnął tłumy, a artysta po koncercie poświęcił wiele czasu na rozmowy zjego wielbicielami podczas podpisywania płyt i rozdawania autografów. Michał Bajot - to marka sama w sobie. Koncert odbędzie się 9 marca. Bilety do nabycia: www.bilety24.pl Księgarnia Locum w Wagrowc24.

***

Zaś 6 kwietnia do Damasławka zawita z koncertem słynne Voo Voo. Już wkrótce na rynku muzycznym pojawi się nowa płyta zespołu. Voo Voo nagrywa w swoim stałym składzie. Produkcją albumu wraz z Wojciechem Waglewskim zajmuje się Emade – Piotr Waglewski. On też jak przy ostatnim albumie będzie miksował płytę.  Jak zapowiada lider zespołu, „nie zabraknie też niespodzianek, o których powiem później, albo wcale nie powiem, bo Państwo sami usłyszą”.

Komentarze   

 
+2 #5 Franek 2019-02-16 00:11
Zapowiada się fajna impreza
Cytować | Zgłoś administratorowi
 
 
+4 #4 Do Jaskiniowca 2019-01-30 06:48
Pisz poprawnie. Wracaj do jaskinii. Czy ktoś ma wsparcie innnych to nie twoja sprawa. km
Cytować | Zgłoś administratorowi
 
 
+1 #3 Jaskiniowiec 2019-01-30 00:22
Super imprezy. I takie zróżnicowane. Dla różnych odbiorców. Czyżby nowy wójt z panią sołtys i mamusia zadziałał. qe4 Co młodość to młodość. Szczególnie mamusie. Jedna prawie została sekretarka w szkole. O mało co :lol: :lol:
Cytować | Zgłoś administratorowi
 
 
0 #2 Julian 2019-01-28 20:07
Cytuję Wacław:
Już wiem w trakcie koncertu orędzie. Gratuluję.

Człowieku ale ty musisz mieć nudne życie!
Cytować | Zgłoś administratorowi
 
 
+1 #1 Wacław 2019-01-28 19:53
Już wiem w trakcie koncertu orędzie. Gratuluję.
Cytować | Zgłoś administratorowi
 

Dodaj komentarz

Regulamin dodawania komentarzy

Kod antyspamowy
Odśwież

Aquapark uzaleznienia pakos224px

 

 

Wielkopolskapowiat_wagrowiecki_herbMiasto_WagrowiecGmina_Wagrowiec1_skoki2_golancz3_damaslawek4_miescisko5_wapno
interiaangoragazeta prawnagazety lokalnegłos wielkopolskiitv wągrowiecjamajkakreisbotemotel-azylpietrakradio merkurysdpspltok fmwielspinwillisch_logo
aquapark_wagrowiecnielbaSTART-logo bgzPalucki Bank Spoldzielczy

Na naszej stronie internetowej stosujemy pliki cookies.

Korzystając z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. Czytaj więcej…

Zrozumiałem