czwartek, 20 czerwca
06:05

Nominuj wolontariusza do nagrody!

Wolontariusz Roku 2018 logoWolontariusz Roku 2018 logo

W poniedziałek, 7 stycznia upływa termin zgłaszania kandydatów do tytułu Wolontariusz Roku 2018.

Warto się pospieszyć i w tym celu skorzystać z wniosku nominacyjnego zamieszczonego na portalu www.gloswagrowiecki.pl gdzie znajduje się też regulamin konkursu. Wnioski nominacyne prosimy  przesyłać lub składać osobiscie  w redakcji przy ul. Janowieckiej 1. Można też wysyłać mailem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Przypomnijmy, że podobnie jak w poprzednich latach kapituła spośród nominowanych osób dokona wyboru czterech laureatów w kategoriach: młodzież, dorośli, grupa, honorowy wolontariusz.

Gala X Konkursu „Wolontariusz Roku 2018” o Honorową Nagrodę Głosu Wągrowieckiego im. Pauliny Pawlak odbędzie się 14 stycznia o godz. 12.00 w auli Zespołu Szkół nr 1 przy ul. Kcyńskiej 48. Już dziś zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane wolontariatem. (maj)

Dodaj komentarz

Regulamin dodawania komentarzy

Kod antyspamowy
Odśwież

Aquapark uzaleznienia pakos224px

 

 

Wielkopolskapowiat_wagrowiecki_herbMiasto_WagrowiecGmina_Wagrowiec1_skoki2_golancz3_damaslawek4_miescisko5_wapno
interiaangoragazeta prawnagazety lokalnegłos wielkopolskiitv wągrowiecjamajkakreisbotemotel-azylpietrakradio merkurysdpspltok fmwielspinwillisch_logo
aquapark_wagrowiecnielbaSTART-logo bgzPalucki Bank Spoldzielczy

Na naszej stronie internetowej stosujemy pliki cookies.

Korzystając z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. Czytaj więcej…

Zrozumiałem