czwartek, 23 maja
21:59

Nielba poległa u siebie

Szczypiorniści Nielby polegli na własnym boisku pod naporem drużyny z Kościerzyny 22:24 (11:12).

Bój był zacięty od początku do końca. Kościerzyniacy jednak nieznacznie byli lepsi, przez co zostali liderem tabeli. Warto tutaj odnotować , że nielbiści byli niezwykle skuteczni w egzekwowaniu rzutów karnych, na osiem podyktowanych przez sędziego wszystkie było nie do obrony. Ostatni mecz I rundy Nielba rozegra na wyjeździe z beniaminkiem MKS Sambor Tczew. W tabeli Nielba wyprzedza Kościerzynę jednym punktem.

Najwięcej piłek w bramce przeciwnika ulokowali Smoliński (6) i Widziński (4), Gregor zdobył 3 bramki, Marcinkowski i Matlach - po 2, Adamski, Gąsiorek, Hoffmann, Skrzypczak, Witkowski - po 1.

Gregor przestał być liderem strzelców w grupie A i zajmuje trzecie miejsce z 67 bramkami, Gąsiorek wylądował na siódmej pozycji (49), Widziński zajmuje 10 miejsce (46).

Przed meczem działaczom i sponsorom Nielby Starosta Tomasz Kranc i burmistrz Jarosław Berendt oraz prezes Daniel Kurpiński wręczyli dziękczynne statuetki. Oboje włodarze też odebrali podziękowania. Prezes Nielby prekazał  podziękowanie Wielkopolskiego Związku Piłki Ręcznej Jerzemu Kasprzakowi, byłemu prezesowi klubu. Statuetki dziękczynne za okazaną pomoc i wsparcie w 2018 r. odebrali sponsorzy: Waldemar Chudzik, Sławomir Faustmann, Jerzy Kasprzak, Waldemar Fisz, TB Hudro, Andrzej Gąsiorek, Grzegorz Kamiński, Marian Talaczyński, Robert Stein, Janusz Muszyński, Henryk Czarneck. (maj)

Więcej w środowym wydaniu Głosu Wągrowieckiego.

Nielba 6Nielba 6

Fot. Jerzy Mianowski

Komentarze   

 
+3 #1 oli 2018-12-02 14:25
Wczoraj widziałem na ul Bydgoskiej jak Ci panowie z trąbkami wracali do domu . Ciężko było
Cytować | Zgłoś administratorowi
 

Dodaj komentarz

Regulamin dodawania komentarzy

Kod antyspamowy
Odśwież

Aquapark uzaleznienia pakos224px

 

 

Wielkopolskapowiat_wagrowiecki_herbMiasto_WagrowiecGmina_Wagrowiec1_skoki2_golancz3_damaslawek4_miescisko5_wapno
interiaangoragazeta prawnagazety lokalnegłos wielkopolskiitv wągrowiecjamajkakreisbotemotel-azylpietrakradio merkurysdpspltok fmwielspinwillisch_logo
aquapark_wagrowiecnielbaSTART-logo bgzPalucki Bank Spoldzielczy

Na naszej stronie internetowej stosujemy pliki cookies.

Korzystając z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. Czytaj więcej…

Zrozumiałem