środa, 17 lipca
00:40

Sto lat i zdrowia moc!

Medalami za długoletnie pożycie małżeńskie sześć par udekorował Przemysław Majchrzak, Wójt Gminy Wągrowiec.

Piękna uroczystość odbyła się w Wiejskim Ośrodku Integracji i Aktywizacji Wsi w Rgielsku. Przybyli na nią nie tylko dostojni jubilaci, którym gremialnie towarzyszyły rodziny, ale też lokalne media.

Wójt udekorował medalami nadanymi przez Prezydenta RP: Jadwigę i Bogumiłę Kończalów z Rgielska (związek małżeński zawarli 23.12.1967 r.), Zofię i Jerzego Rakocińskich z Bartodziej (06.04.1968 r.), Marię i Ryszarda Effenberg z Nowego (26.10. 1968 r.) oraz Annę i Aleksandra Olejniczaków z Rgielska (06.04. 1968 r.).

Wcześnie wójt odwiedził w domach Stefanię i Eugeniusza Chudzików (25.12.1968 r.) oraz Bogumiłę i Stefana Gruszczyńskich (30.12. 1967 r.), których też uhonorował medalami.

W imieniu odznaczonych podziękował Aleksander Olejniczak, znany działacz Związku Rolników, Kółek i Organizacji Rolniczych.

Życzenia i gratulacje prawie nie kończyły się, a radość na twarzach jubilatów też nie miała końca. (maj)

Więcej w środowym wydaniu Głosu Wągrowieckiego. 

Fot. Jerzy Mianowski

Dodaj komentarz

Regulamin dodawania komentarzy

Kod antyspamowy
Odśwież

Aquapark uzaleznienia pakos224px

 

 

Wielkopolskapowiat_wagrowiecki_herbMiasto_WagrowiecGmina_Wagrowiec1_skoki2_golancz3_damaslawek4_miescisko5_wapno
interiaangoragazeta prawnagazety lokalnegłos wielkopolskiitv wągrowiecjamajkakreisbotemotel-azylpietrakradio merkurysdpspltok fmwielspinwillisch_logo
aquapark_wagrowiecnielbaSTART-logo bgzPalucki Bank Spoldzielczy

Na naszej stronie internetowej stosujemy pliki cookies.

Korzystając z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. Czytaj więcej…

Zrozumiałem