piątek, 23 sierpnia
16:30

Wielki finał nas czeka...

W niedzielę, 4 listopada rozstrzygną się wybory na burmistrzów Wągrowca i Skoków oraz wójta Mieściska.

Przypomnijmy, że w szranki wyborcze w Wągrowcu staną Jarosław Berendt i Krzysztof Poszwa, w Skokach – Tadeusz Kłos i Grzegorz Owczarzak, w Mieścisku – Leszek Bodus i Przemysław Renn.

Od północy z piątku na sobotę do niedzieli, do godz. 21.00, obowiązuje cisza wyborcza. W dniu głosowania lokale wyborcze otwarte będą od godz. 7.00 do 21.00. Ze sobą należy zabrać dokument stwierdzający tożsamość (dowód osobisty lub paszport). W lokalu otrzymamy jedną kartę wyborczą z nazwiskami dwójki kandydatów. Wyboru jednego z nich dokonujemy poprzez postawienie znaku „X” wewnątrz kratki.

W nocy, najpóźniej rano zapewne będą gotowe wyniki wyborów, z którymi będzie można zapoznać się na stronie internetowej Państwowej Komisji Wyborczej w Pile. (red)

Dodaj komentarz

Regulamin dodawania komentarzy

Kod antyspamowy
Odśwież

Aquapark uzaleznienia pakos224px

 

 

Wielkopolskapowiat_wagrowiecki_herbMiasto_WagrowiecGmina_Wagrowiec1_skoki2_golancz3_damaslawek4_miescisko5_wapno
interiaangoragazeta prawnagazety lokalnegłos wielkopolskiitv wągrowiecjamajkakreisbotemotel-azylpietrakradio merkurysdpspltok fmwielspinwillisch_logo
aquapark_wagrowiecnielbaSTART-logo bgzPalucki Bank Spoldzielczy

Na naszej stronie internetowej stosujemy pliki cookies.

Korzystając z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. Czytaj więcej…

Zrozumiałem