wtorek, 10 grudnia
00:52

Dyrektor Antoniewa odwołana

Antoniewo brama01Antoniewo brama01

Iwona Grzegorzewska, dotychczasowa dyrektor Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego im. J. Korczaka w Antoniewie została odwołana z funkcji.

Decyzja zapadła podczas posiedzenia Zarządu Powiatu. Przed podjęciem decyzji starosta Tomasz Kranc uzyskał pozytywną opinię w sprawie wniosku ze strony Kuratorium Oświaty w Poznaniu. Obowiązki dyrektora powierzone zostały Maciejowi Dureckiemu, dotychczasowemu zastępcy dyrektora.

Niedawno na naszych łamach informowaliśmy o zawieszeniu przez dyr. Grzegorzewską czworga wychowawców. Powodem była zaistniała sytuacja w relacjach wychowankowie - wychowawcy, które były powodem przeprowadzenia kontroli w ośrodku przez kuratorium oświaty. Starosta został poinformowany o nich dopiero dwa miesiące po fakcie.(fs)

Komentarze   

 
+8 #7 ania 2018-10-14 09:34
c.d.
A jeśli cierpisz na nadmiar wolnego czasu, to nie organizuj go nauczycielom, tylko poświęć na wychowanie swojego dziecka i przypomnij, że mówienie "dzień dobry" to piękny zwyczaj. I że kłamstwo ma krótkie nogi. Amen.
Cytować | Zgłoś administratorowi
 
 
+14 #6 ania 2018-10-14 09:32
Kuratorium zamiast wspierać placówki wyszukuje haków. Pilskie jest tu wyjątkowo chętne. Ankietka i mają swoje. Bez wysłuchania stron, bez analizy, bez człowieka. PAPIER!
Dziś uczniowie i ich rodzice są opiniotwórczy, mogą klepać co im się podoba, obrażać,żądać. A wszystko co zrobi nauczyciel to poniżanie i uwłaczanie godności ucznia. Papierek ma podnosić sam, sprzątać po zajęciach też. Każdy jest wrażliwy, niedoceniony. Każdy ma siedzieć w pierwszej ławce, bo "mama KAZAŁA, żeby pani...".
Zadaje -źle, nie zadaje - źle, robi wycieczki, nie robi... - wszystko przeszkadza. Torby za ciężkie, a jak ma zostawić w szafce, to on weźmie, bo mama kazała przynosić. ZA DUŻO LUDZI CHCE DECYDOWAĆ O SZKOLE. NIE CI CO POWINNI. Matko! włóż do gara co uważasz i nie próbuj rządzić w szkole. Decyduj o swoim wolnym czasie i o kolorze swoich tipsów.
Cytować | Zgłoś administratorowi
 
 
+2 #5 koma 2018-10-13 17:53
Cytuję edek:
To chyba problem starosty, że tak późno? a gdzie nadzór? Teraz kożłem ofianym jest Grzegorzewska, a co inni robili np kolega AB z studiów?
Przecież nie jest śwety....

Rzecz w tym, że nadzór pedagogiczny sprawuje w tym przypadku kuratorium, a starostwo ma nadzór finansowy i dotyczący bezpieczeństwa. To że pani dyrektor nie została odwołana wcześniej wynika także z tego, że chyba były starosta Piechocki roztoczył parasol ochronny?
Cytować | Zgłoś administratorowi
 
 
+11 #4 Rodzic 2018-10-13 17:49
Fachowe oko p.starosty dostrzegło niekompetencję dyrekcji MOW, może teraz nadszedł najwyższy czas przyjrzeć się dyrekcji w MOS w Gołańczy i tam też posprzątać!
Cytować | Zgłoś administratorowi
 
 
+12 #3 Janek 2018-10-12 14:38
Ta pani stawiona na dyrektora przez starostę Sulikowskiego ju dawno winna być odwołana. Niekompetencja z indolencją w zarządzaniu placówką połączona z pedagogicznym niechlujstwem wreszcie została dostrzeżona parz organ prowadzący
Cytować | Zgłoś administratorowi
 
 
-11 #2 wicek kwiczek 2018-10-11 21:16
Ja bym chciał na dyrektora pana Bochyńskiego Andrzeja my go lubimy. Twardy ale sprawiedliwy. A Bartoszek myśli że jest mister men?? ha ha co znim.
Cytować | Zgłoś administratorowi
 
 
+8 #1 edek 2018-10-11 19:38
To chyba problem starosty, że tak późno? a gdzie nadzór? Teraz kożłem ofianym jest Grzegorzewska, a co inni robili np kolega AB z studiów?
Przecież nie jest śwety....
Cytować | Zgłoś administratorowi
 

Dodaj komentarz

Regulamin dodawania komentarzy

Kod antyspamowy
Odśwież

Aquapark uzaleznienia pakos224px

 

 

Wielkopolskapowiat_wagrowiecki_herbMiasto_WagrowiecGmina_Wagrowiec1_skoki2_golancz3_damaslawek4_miescisko5_wapno
interiaangoragazeta prawnagazety lokalnegłos wielkopolskiitv wągrowiecjamajkakreisbotemotel-azylpietrakradio merkurysdpspltok fmwielspinwillisch_logo
aquapark_wagrowiecnielbaSTART-logo bgzPalucki Bank Spoldzielczy

Na naszej stronie internetowej stosujemy pliki cookies.

Korzystając z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. Czytaj więcej…

Zrozumiałem