czwartek, 23 maja
15:30

Burmistrz Poszwa zaprezentował program wyborczy

Fot. Konrad SzadkowskiFot. Konrad Szadkowski

 

Dziś wieczorem Komitet Wyborczy Wyborców Krzysztofa Poszwy zainaugurował kampanię wyborczą do lokalnego samorządu.

Spotkanie odbyło się w kameralnej atmosferze w restauracji Cafe Rene. Otworzył je wiceburmistrz Bogdan Smykowski, który po kilku słowach wstępu oddał głos burmistrzowi. Krzysztof Poszwa podkreślił wagę wyborów samorządowych jako tych najważniejszych dla lokalnej społeczności, która wybiera swoich przedstawicieli, aby reprezentowali mieszkańców w organach władzy miejskiej. W tle widniał wyświetlany na ekranie plakat wyborczy burmistrza z dewizą "Skuteczność zamiast haseł".

- Minione cztery lata były bardzo aktywne. To wielki przełom w historii naszego miasta jeśli chodzi o inwestycje, nowe programy i działania, które zmierzają do tego, by naszym obywatelom żyło się jak najlepiej - mówił burmistrz.

 

Fot. Konrad SzadkowskiFot. Konrad Szadkowski

 

Podkreślił, że mógłby mówić o wielkich hasłach i sloganach, ale mimo wszystko najważniejsza jest skuteczność. To ona, według Krzysztofa Poszwy, jest dla mieszkańców najważniejsza.

- Dziś po czterech latach kadencji mogę z pełną odpowiedzialnością powiedzieć, że była ona szczególna, obfitująca nie tylko w nowe pomysły i plany, ale kadencja, która konkretnie pokazała, w jaki sposób można konkretnie pozyskiwać środki zewnętrzne - chwalił się włodarz. - Ponad 50 milionów złotych zostało podczas tej kadencji pozyskanych z zewnątrz.

Krzysztof Poszwa odniósł się do swojej ulotki wyborczej sprzed czterech lat. Stwierdził, że to, co było w niej zawarte, zostało zrealizowane w stu procentach, a działania te obfitują dziś w kolejne pomysły kontynuacji wizji rozwoju Wągrowca.

- Jestem przekonany, że będziemy mieli szanse zrealizować je w następnej kadencji - powiedział burmistrz.

Następnie włodarz zaprezentował zakrojony na szeroką skalę program wyborczy, na który składa się siedem elementów: infrastruktura miejska, program upiększania miasta, nowoczesna sieć komunikacyjna, inwestowanie w najmłodszych, program wspierania seniorów, bezpieczeństwo oraz sport.

Fot. Konrad SzadkowskiFot. Konrad Szadkowski

 

Na końcu szef klubu burmistrza "Razem dla Wągrowca", Tomasz Kruk, zapowiedział kandydatów do rady miejskiej. Zanim do tego doszło odwołał się do prac obecnych radnych skupionych wokół Krzysztofa Poszwy.

- Mimo naturalnych różnic między nami potrafiliśmy realizować nasz program, który przyniósł miastu dużo nowych inwestycji, rozwiązań technicznych i edukacyjnych. Chcielibyśmy kontynuować tę dobrą passę w oparciu o kandydatów, którzy zasilili nasze szeregi. Są wśród nich wspaniałe i ambitne osoby - mówił Tomasz Kruk.

Z komitetu Krzysztofa Poszwy kandyduje 29 osób do rady miejskiej. Pełna lista kandydatów jest dostępna na naszym portalu.

Więcej informacji w najbliższym wydaniu Głosu Wągrowieckiego.

(ks)

 

Fot. Konrad SzadkowskiFot. Konrad Szadkowski

Komentarze   

 
#9 Guest 2019-03-06 09:42
Ten komentarz został usunięty przez Administratora
 
 
#8 Guest 2019-03-06 09:34
Ten komentarz został usunięty przez Administratora
 
 
#7 Guest 2019-03-06 07:19
Ten komentarz został usunięty przez Administratora
 
 
#6 Guest 2019-03-06 06:34
Ten komentarz został usunięty przez Administratora
 
 
#5 Guest 2019-03-06 06:08
Ten komentarz został usunięty przez Administratora
 
 
#4 Guest 2019-03-06 05:25
Ten komentarz został usunięty przez Administratora
 
 
+1 #3 a evrg 2018-09-28 15:09
Tylko nie żaden z PO
Cytować | Zgłoś administratorowi
 
 
+5 #2 Myślący 2018-09-27 21:43
Arogancja, cwaniactwo i bezmyślność to były 4 minione lata. Tylko w Jarosławie Berencie nadzieja
Cytować | Zgłoś administratorowi
 
 
+8 #1 Kira 2018-09-27 11:17
4 lata to obfitowały w rozgrywki, skłócanie różnych środowisk, brak decyzyjności poszwy, odejścia ludzi z jednostek i um, a także realizacją projektów przygotowanych przez poprzedników. Program zrealizowany w 100%? Najbardziej podoba mi się ta nowoczesna, zmodernizowana plaża. Margonin może się schować. :P Kończ pan i znikaj.
Cytować | Zgłoś administratorowi
 

Dodaj komentarz

Regulamin dodawania komentarzy

Kod antyspamowy
Odśwież

Aquapark uzaleznienia pakos224px

 

 

Wielkopolskapowiat_wagrowiecki_herbMiasto_WagrowiecGmina_Wagrowiec1_skoki2_golancz3_damaslawek4_miescisko5_wapno
interiaangoragazeta prawnagazety lokalnegłos wielkopolskiitv wągrowiecjamajkakreisbotemotel-azylpietrakradio merkurysdpspltok fmwielspinwillisch_logo
aquapark_wagrowiecnielbaSTART-logo bgzPalucki Bank Spoldzielczy

Na naszej stronie internetowej stosujemy pliki cookies.

Korzystając z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. Czytaj więcej…

Zrozumiałem