poniedz., 15 października
12:53

Dwucyfrówka Wełny

Bramkarz gości aż dziesięć razy wyjmował piłkę z siatki. Fot. F.SzklennikBramkarz gości aż dziesięć razy wyjmował piłkę z siatki. Fot. F.Szklennik

Piłkarze Wełny Skoki rozgromili Vitcovię Witkowo 10 - 0 w 8.kolejce ligi międzyokręgowej i pozostali na fotelu lidera tabeli.

Ostatnia drużyna w tabeli doznała dotkliwej porażki na boisku lidera. Drużyna ze Skoków strzeliła w pierwszej połowie pięć bramek i dołożyła kolejne pięć w drugiej połowie. Po trzy bramki strzelili: Radosłąw Modlibowski i Jakub Ślósarczyk. Dwa razy trafił Arkadiusz Dereżyński. Do bramki trafiali także: Mateusz Deminiak, Błażej Rajewski. Wynik mógłby być jeszcze wyższy, ale Dawid Jasiński dwukrotnie trafił w poprzeczkę.

W innym spotkaniu tej grupy Zamek Gołańcz zremisował u siebie z Płomieniem Połajewo 1-1. W IV lidze Nielba pokonała na wyjeździe Olimpię Koło 3-2.(fs)

Relacje ze spotkań naszych drużyn w środowym wydaniu Głosu Wągrowieckiego z 26 września.