czwartek, 25 kwietnia
03:55

Sztandar trafi w godne ręce

Na uroczystą inaugurację powiatowych obchodów 100-lecia odzyskania niepodległości i zwycięskiego Powstania Wielkopolskiego 1918/1919 21 września br. zaprasza Starosta Wągrowiecki Tomasz Kranc.

Obchody rozpoczną się mszą św. w kościele farnym pw. św. Jakuba Ap., podczas której poświęcona będzie kopia sztandaru Towarzystwa Powstańców i Wojaków na Powiat Wągrowiecki z 1924 r. Przekazanie I Liceum Ogólnokształcącemu sztandaru nastąpi w auli szkoły. Tam też odbędzie się konferencja z udziałem uczniów I LO, ZS nr 1, ZS nr 2 w Wągrowcu, ZS w Gołańczy i MOW w Antoniewie. Z programem artystycznym wystąpią uczniowie Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. Bronisława Zielińskiego. (maj)

Komentarze   

 
0 #1 rudy 2018-09-09 19:36
... a potem sztandar trafi do gabloty na kolejne 100 lat. Pozostaną tylko zdjęcia z pamiętnego roku rocznicowego - wyborczego roku! Szkoda.
Cytować | Zgłoś administratorowi
 

Dodaj komentarz

Regulamin dodawania komentarzy

Kod antyspamowy
Odśwież

Aquapark uzaleznienia pakos224px

 

 

Wielkopolskapowiat_wagrowiecki_herbMiasto_WagrowiecGmina_Wagrowiec1_skoki2_golancz3_damaslawek4_miescisko5_wapno
interiaangoragazeta prawnagazety lokalnegłos wielkopolskiitv wągrowiecjamajkakreisbotemotel-azylpietrakradio merkurysdpspltok fmwielspinwillisch_logo
aquapark_wagrowiecnielbaSTART-logo bgzPalucki Bank Spoldzielczy

Na naszej stronie internetowej stosujemy pliki cookies.

Korzystając z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. Czytaj więcej…

Zrozumiałem