czwartek, 25 kwietnia
04:02

Pomagają i chronią!

Dzielnicowi z Wągrowca podczas pobytu w Poznaniu zmierzyli się z nieoczekiwaną sytuacją.

Aspirant Rafał Jaworski i aspirant Patryk Góralski to wągrowieccy funkcjonariusze z 15-letnim stażem. Asp. R. Jaworski na co dzień kieruje pracą wągrowieckich dzielnicowych, natomiast asp. P. Góralski wykonuje obowiązki dzielnicowego w Rejonie Służbowym nr III w Wągrowcu.

- W poniedziałek w związku z pełnieniem obowiązków służbowych udali się do Poznania. O godzinie 10.50 wyjeżdżając z ul. Taborowej w kierunku Wągrowca, na ulicy podbiegł do nich bardzo zdenerwowany mężczyzna, który oświadczył, że jego partnerka właśnie rodzi, jest w 37 tygodniu ciąży i czy mogą pomóc im dojechać do Szpitala Wojewódzkiego na ul. Juraszów – mówi st. sierż. Dominik Zieliński, oficer prasowy wągrowieckiej policji.

Policjanci poinformowali dyżurnego Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu o powyższym fakcie, niezwłocznie włączyli sygnały świetlno-dźwiękowe i eskortując pojazd udali się pod wskazany adres. Około 6-kilometrowy odcinek po zatłoczonych ulicach stolicy Wielkopolski został pokonany w niecałe 8 minut. Na miejscu rodzącą kobietę przejął zespół pogotowia ratunkowego. (red)

Dodaj komentarz

Regulamin dodawania komentarzy

Kod antyspamowy
Odśwież

Aquapark uzaleznienia pakos224px

 

 

Wielkopolskapowiat_wagrowiecki_herbMiasto_WagrowiecGmina_Wagrowiec1_skoki2_golancz3_damaslawek4_miescisko5_wapno
interiaangoragazeta prawnagazety lokalnegłos wielkopolskiitv wągrowiecjamajkakreisbotemotel-azylpietrakradio merkurysdpspltok fmwielspinwillisch_logo
aquapark_wagrowiecnielbaSTART-logo bgzPalucki Bank Spoldzielczy

Na naszej stronie internetowej stosujemy pliki cookies.

Korzystając z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. Czytaj więcej…

Zrozumiałem