czwartek, 25 kwietnia
04:03

Policjanci uratowali życie

Dramatyczny telefon, który odebrał dyżurny i ani chwili do stracenia. Zdesperowany i zdecydowany na ostateczny krok wągrowczanin, w ostatniej chwili został uratowany przez policjantów z Wydziału Ruchu Drogowego KPP w Wągrowcu.

Mł. asp. Daniel Kamiński i sierż. Paweł Karpiński na co dzień kontrolują ruch i dbają o bezpieczeństwo mieszkańców na drodze. W poniedziałek,  27 sierpnia około godziny 20.00 usłyszeli po stacji informację od dyżurnego jednostki, że życie jednego z wągrowczan może znajdować się w dużym niebezpieczeństwie.

- Chwilę wcześniej dyżurny jednostki odebrał dramatyczny telefon. Zadzwonił do niego 45-letni mężczyzna i się przedstawił, z jego wypowiedzi można było wnioskować, że znajduje się pod wpływem alkoholu i przechodzi załamanie. Oświadczył dyżurnemu, że ma dosyć życia i chce się powiesić. Po chwili telefon się rozłączył. Każda kolejna próba kontaktu z mężczyzną nie przynosiła efektu, jedyna nadzieja była w patrolach Policji, które uzyskawszy informację o desperacie przeszukiwały miasto - relacjonuje oficer prasowy st. sierz. Dominik Zieliński.

Kilkanaście minut później radiostacja dyżurnego odezwała się ponownie. Zgłosił się patrol ruchu drogowego, którego dowódcą był mł. asp. Daniel Kamiński „Zero podeślij karetkę!”. Policjanci odnaleźli mężczyznę. Zwieszony na pasku od spodni, został odnaleziony przy wiadukcie kolejowym niedaleko ul. Cysterskiej w Wągrowcu.

Funkcjonariusze nie tracąc ani chwili uwolnili szyję mężczyzny ze skórzanej pętli. Nieprzytomne ciało ułożyli na ziemi i rozpoczęli reanimację. Po chwili mężczyzna zaczął oddychać. Odzyskał przytomność. Przybyły na miejsce zespół ratownictwa medycznego zabrał mężczyznę do szpitala.

Dodaj komentarz

Regulamin dodawania komentarzy

Kod antyspamowy
Odśwież

Aquapark uzaleznienia pakos224px

 

 

Wielkopolskapowiat_wagrowiecki_herbMiasto_WagrowiecGmina_Wagrowiec1_skoki2_golancz3_damaslawek4_miescisko5_wapno
interiaangoragazeta prawnagazety lokalnegłos wielkopolskiitv wągrowiecjamajkakreisbotemotel-azylpietrakradio merkurysdpspltok fmwielspinwillisch_logo
aquapark_wagrowiecnielbaSTART-logo bgzPalucki Bank Spoldzielczy

Na naszej stronie internetowej stosujemy pliki cookies.

Korzystając z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. Czytaj więcej…

Zrozumiałem