środa, 26 czerwca
02:07

Koncertowa promocja...

Fot. Jerzy MianowskiFot. Jerzy Mianowski

W tym roku  miasto poszło na całego i ku uciesze mieszkańców zafundowało im bezpłatne koncerty z udziałem gwiazd polskich scen.

Rzecz jasna, że koncerty sfinansowano z budżetu miasta poza jednym przypadkiem. Najwięcej kosztowało koncertowe Radio ZET Siła Muzyki z występem Edyty Górniak. Właściciel Radia ZET - Czech Media Invest - zainkasował 190 650 zł brutto z miejskiej kasy.

Drogi był koncert Agnieszki Chylińskiej na Rynku, który to kosztował 89 948 zł. Koncert Dody była najtańszy – dla miasta oczywiście – bo budżet ucierpiał tylko 28 500 zł. Do interesu dołożył się współorganizator, który min. pokrył honoraria, ZAiKS, hotele i cateringi, konferansjerkę.  Ten koncert był biletowany przez współorganizatora. Wejście na stadion kosztowało 20 zł.

W roku wyborczym miasto stać na „wypasione” koncerty, podczas których promuje się burmistrz. (maj)

Więcej o zarobkach gwiazd w Wagrowcu w środowym wydaniu Głosu Wągrowieckiego.

 

Komentarze   

 
+1 #3 Doki 2018-08-03 23:06
Jedźcie na koncert Chylińskiej do Poznania. Bilety +paliwo wyjdzie niezła sumka a o wpierdol tez łatwiej. Naszym mieszkańcom nigdy nie dogodzisz.
Cytować | Zgłoś administratorowi
 
 
0 #2 FW 2018-07-30 04:37
Znowy szukanie dziury w calym. Stawki takie są. Jakby miasto zaprosilo trzeciorzedna gwiazdeczke to byscie napisali artykul "Dlaczego burmistrz oszczedza na kulturze!?" "Mieszkancy Wagrowca zasluguja na wiecej!". Wiadomo ze stawki wydają sie astronomiczne, ale takie są i koniec. POPULIZM i pseudodziennika rstwo.
Cytować | Zgłoś administratorowi
 
 
+4 #1 Gość 2018-07-27 20:35
Wejście na stadion w dniu koncertu kosztowało 25zł A nie 20. 20zł to była taka "promocja" dla tych którzy kupili bilety wcześniej np w siedzibie radia fm.
Dlatego koncert był najtańszy bo biletowany.
Cytować | Zgłoś administratorowi
 

Dodaj komentarz

Regulamin dodawania komentarzy

Kod antyspamowy
Odśwież

Aquapark uzaleznienia pakos224px

 

 

Wielkopolskapowiat_wagrowiecki_herbMiasto_WagrowiecGmina_Wagrowiec1_skoki2_golancz3_damaslawek4_miescisko5_wapno
interiaangoragazeta prawnagazety lokalnegłos wielkopolskiitv wągrowiecjamajkakreisbotemotel-azylpietrakradio merkurysdpspltok fmwielspinwillisch_logo
aquapark_wagrowiecnielbaSTART-logo bgzPalucki Bank Spoldzielczy

Na naszej stronie internetowej stosujemy pliki cookies.

Korzystając z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. Czytaj więcej…

Zrozumiałem