środa, 17 lipca
00:24

Alleluja i do przodu!

Fot. Jerzy MianowskiFot. Jerzy Mianowski

Zarząd Powiatu Wągrowieckiego ramach promocji sportu przekaże w tym roku 50 tys. złotych na utrzymanie pierwszoligowej sekcji szczypiornistów Nielby.

Podczas dzisiejszej konferencji prasowej starosta Tomasz Kranc zapewnił, że w najbliższym czasie zostanie podpisana stosowna umowa z zarządem klubu. Starosta nie zagwarantował podobnej dotacji w przyszłym roku, ale jest dobrej myśli. Na pewno w grę nie wchodzi dotacja rzędu 1 mln zł, bo takiej - jak również mniejszej kwoty - powiat nie jest w stanie udźwignąć.

Nie mając strategicznego sponsora Nielba podpiera się lokalnymi sponsorami, chociaż teraz po zawierusze z wejściem do PGNIG Superligi, w wyniku której miasto nie wsparło klubu milionem złotych,  mimo wszystko pozyskuje sponsorów, którzy na znak protestu wycofali się ze sponsoringu. To dzieło, oprócz zarządu, wziął na swoje barki Jerzy Kasprzak, były prezes.

- Zarząd zabiega o zewnętrznego sponsora strategicznego i już są prowadzone rozmowy z dwójką potencjalnych kandydatów – powiedział Daniel Kurpiński, prezes Nielby.

Z wypowiedzi prezesa wynika, że sytuacja w klubie została opanowana i szczypiorniści jesienią przystąpią do walki w I lidze. Nikt ze składu podstawowego drużyny nie odszedł, wszyscy chcą grać i będą walczyć o wejście do PGNiG Superligi. Trzymamy kciuki! (maj)

 Fot. Jerzy Mianowski (3x)

Komentarze   

 
0 #3 Jan 2018-08-01 19:05
Cytuję kwarc:
Alleluja i do przodu! Tak mówi pewien złodziej z Torunia.

Własnie proniemiecka Wp.pl musi odszczekać (wyrokiem sądu PO-wskiego wciąż) te same słowa które tutaj napisałeś. Nie dotarło to do twoich uszu? Ciekawe dlaczego?
Cytować | Zgłoś administratorowi
 
 
0 #2 kwarc 2018-07-22 22:33
Alleluja i do przodu! Tak mówi pewien złodziej z Torunia.
Cytować | Zgłoś administratorowi
 
 
+2 #1 SA ADEV 2018-07-21 11:04
BRAWO
Cytować | Zgłoś administratorowi
 

Dodaj komentarz

Regulamin dodawania komentarzy

Kod antyspamowy
Odśwież

Aquapark uzaleznienia pakos224px

 

 

Wielkopolskapowiat_wagrowiecki_herbMiasto_WagrowiecGmina_Wagrowiec1_skoki2_golancz3_damaslawek4_miescisko5_wapno
interiaangoragazeta prawnagazety lokalnegłos wielkopolskiitv wągrowiecjamajkakreisbotemotel-azylpietrakradio merkurysdpspltok fmwielspinwillisch_logo
aquapark_wagrowiecnielbaSTART-logo bgzPalucki Bank Spoldzielczy

Na naszej stronie internetowej stosujemy pliki cookies.

Korzystając z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. Czytaj więcej…

Zrozumiałem