poniedz., 22 kwietnia
04:07

Siła muzyki siłą miasta

 

Sarsa, Mesajah, Edyta Górniak to gwiazdy, których nie trzeba przedstawiać, a już w najbliższą sobotę, 14 lipca wystąpią one na wągrowaciej scenie, która wzorem lat ubiegłych stanie na stadionie Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Dni Wągrowca to cykl imprez z okazji imienin św. Jakuba Apostoła – patrona miasta, w których co roku bardzo chętnie biorą udział wągrowczanie, ale także goście, którzy przyjeżdżają do Wągrowca z pobliskich miejscowości. Największym zainteresowaniem cieszy się koncert główny, który w tym roku połączymy z „Siłą Muzyki Radia ZET”.

Na scenie publiczność przywitają prowadzący znani z radiowej anteny Kamil Nosel oraz Damian Michałowski, który był również gospodarzem telewizyjnego programu „Wyspa przetrwania”. W muzyczny klimat wprowadzą nas lokalni artyści, doskonalący swoje umiejętności w Miejskim Domu Kultury. Usłyszymy również piosenki w wykonaniu Krzysztofa Koniarka, Zespołu Czysta Energia i Impacto, ale to dopiero przedsmak tego, co czeka nas w sobotni wieczór.

„Naucz mnie”, „Pióropusze” i inne swoje hity z pewnością zaprezentuje Sarsa, a tuż po niej na scenie zagości Edyta Górniak. Zwieńczeniem wieczoru będzie koncert Mesajah, którego szersza publiczność zna m.in. z przeboju „Każdego dnia”.

„Siła Muzyki radia ZET” to nie tylko wspaniałe koncerty, ale także wiele wydarzeń towarzyszących. Stadion OSiR zamieni się w strefę rozrywki, w której zarówno najmłodsi nasi mieszkańcy, jak i starsi znajdą coś dla siebie. Organizatorzy zapraszają na stadion już od godz. 17.00. Wstęp oczywiście bezpłatny!

W dniu koncertu ulicami Wągrowca będzie jeździć również Muzyczny Autobus Radia ZET. Podróżujący tym busem będą mogli m.in. zrobić tatuaż, makijaż fluo, wziąć udział w quizach, a także w muzycznych zabawach z nagrodami.

Natomiast tydzień później, 21 lipca odbędzie się m.in. XXI Wągrowiecki Festyn Cysterski, który wzorem lat ubiegłych zagości przy klasztorze oo. Paulinów i wprowadzi nas w średniowieczne czasy. Nie zabraknie m.in. pokazów i warsztatów dawnych rzemiosł, zwiedzania klasztoru i koncertu. Szczegóły na stronie Muzeum Regionalnego w Wągrowcu.

(red)

Komentarze   

 
0 #5 Jan 2018-07-16 19:37
Cytuję oburzony czytelnik:
Siła tego miasta to eksportowana do sąsiednich miejscowości "siła robocza". Bo na miejscu tylko praca na kasie w markecie albo minimalna krajowa!

..albo dobre znajomości z tutajsza kliką ... Wpsomniałem o tym kilka razy na forum GW i zostałem kompletnym "oszołomem". A to tylko takie obserwacje z boku, nie mieszkańca Wągrowca. Cieszy mnie, ze jednak nie jestem osamotniony w tej obserwacji.
Cytować | Zgłoś administratorowi
 
 
+3 #4 Kira 2018-07-13 17:46
Cytuję jarek:
Darmowymi koncertami z udziałem gwiazd polskiej sceny burmistrz robi sobie kampanię wyborcza za pieniądze z miejskiej kasy, czyli za pieniądze podatników.

I dlatego kibice Nielby powinni pokazać ksysiowi co o nim sądzą po tym co zrobił Nielbie. Pytanie tylko czy mają jaja i ich na to stać. Wątpię. Potrafią krzyczeć tylko na meczach
Cytować | Zgłoś administratorowi
 
 
+2 #3 jarek 2018-07-13 11:12
Darmowymi koncertami z udziałem gwiazd polskiej sceny burmistrz robi sobie kampanię wyborcza za pieniądze z miejskiej kasy, czyli za pieniądze podatników.
Cytować | Zgłoś administratorowi
 
 
+4 #2 Anka 2018-07-13 06:14
A może w końcu ktoś poda o której godzinie będą występować poszczególni wykonawcy??? Nie wszyscy maja ochotę czekać od 17-ej na gwiazdę, która okaże się że zagra dopiero o 21-ej.
Cytować | Zgłoś administratorowi
 
 
+3 #1 oburzony czytelnik 2018-07-12 13:26
Siła tego miasta to eksportowana do sąsiednich miejscowości "siła robocza". Bo na miejscu tylko praca na kasie w markecie albo minimalna krajowa!
Cytować | Zgłoś administratorowi
 

Dodaj komentarz

Regulamin dodawania komentarzy

Kod antyspamowy
Odśwież

Aquapark uzaleznienia pakos224px

 

 

Wielkopolskapowiat_wagrowiecki_herbMiasto_WagrowiecGmina_Wagrowiec1_skoki2_golancz3_damaslawek4_miescisko5_wapno
interiaangoragazeta prawnagazety lokalnegłos wielkopolskiitv wągrowiecjamajkakreisbotemotel-azylpietrakradio merkurysdpspltok fmwielspinwillisch_logo
aquapark_wagrowiecnielbaSTART-logo bgzPalucki Bank Spoldzielczy

Na naszej stronie internetowej stosujemy pliki cookies.

Korzystając z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. Czytaj więcej…

Zrozumiałem