poniedz., 22 kwietnia
05:04

Gauza wygrał memoriał

Statuetkę memoriałową wręczyli rodzice Angeliki Jach. Statuetkę memoriałową wręczyli rodzice Angeliki Jach.

Dzisiejszy XVI Memoriał Angeliki Jach rozegrany w ramach Regionalnych Zawodów w Skokach przez Przeszkody w Damasławku przyniósł rewelacyjne rozstrzygnięcia.

W barażowej rozgrywce najlepiej pojechał Bartosz Gauza z KJ Sokół Damasławek na wałachu Inteligo należącym do stajni Marka Jóźwiakowskiego. Agata Dahlke z tego samego klubu na ogierze Vandamme zajęła drugie miejsce, a trzecim był Jan Kurek z Funadcji Kaczyna na wałachu Cassini Bomb. Dalsze miejsca zajęli kolejno: Wojciech Dahlke na wałachu A Quite, Magdalena Ćwik, Szymon Stasiak, Wojciech Dahlke na klaczy Ulilen, Klaudiusz Jach.

Pierwszy otrzymał nagrodę 5000 zł oraz przechodnią memoriałowa statuetkę i puchar Starosty Wągrowieckiego. Ostatni z wymienionych zadowolił się nagrodą 200 zł. (maj)

Więcej w środowym wydaniu Głosu Wągrowieckiego.  

Dodaj komentarz

Regulamin dodawania komentarzy

Kod antyspamowy
Odśwież

Aquapark uzaleznienia pakos224px

 

 

Wielkopolskapowiat_wagrowiecki_herbMiasto_WagrowiecGmina_Wagrowiec1_skoki2_golancz3_damaslawek4_miescisko5_wapno
interiaangoragazeta prawnagazety lokalnegłos wielkopolskiitv wągrowiecjamajkakreisbotemotel-azylpietrakradio merkurysdpspltok fmwielspinwillisch_logo
aquapark_wagrowiecnielbaSTART-logo bgzPalucki Bank Spoldzielczy

Na naszej stronie internetowej stosujemy pliki cookies.

Korzystając z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. Czytaj więcej…

Zrozumiałem