środa, 18 września
07:36

Starosta w roli... biskupa

Starosta z księżmi na balkonie starostwa. Fot. wagrowiec.plStarosta z księżmi na balkonie starostwa. Fot. wagrowiec.pl

Starosta Wągrowiecki Tomasz Kranc przyjął ks. Grzegorza Iwińskiego, nowego administratora parafii pw. św. Stanisława BM w Damasławku.

Metropolita gnieźnieński mianował ks. Grzegorza Iwińskiego administratorem parafii pw. św. Stanisława BM. Starosta jest członkiem damasławskiej wspólnoty parafialnej.

Tomasz Kranc z atencją pożegnał dotychczasowego proboszcza ks. Andrzeja Stefańskiego, którego podczas mszy św. dziękczynnej uhonorował Nagrodą Herbu Powiatu Wągrowieckiego w uznaniu szczególnych zasług dla rozwoju powiatu wągrowieckiego.

Ks. Iwiński przybył do Damasławka ze Strzelna, gdzie był rezydentem w parafii pw. Świętej Trójcy. Ks. Stefański został przeniesiony do Lubcza na stanowisko proboszcza w tamtejszej parafii. (maj)

.

Komentarze   

 
0 #6 Kamil 2019-07-02 12:11
Ten pan w białej koszuli nie powinien być juź księdzem a co dopiero administratorem parafii prosze poczytać o jego działalności w Inowrocławiu
Cytować | Zgłoś administratorowi
 
 
+2 #5 Mateusz 2018-07-12 18:07
Po czym rozpoznań księdza? Po schowanej koloratce? Brak sutanny, bo gorąco... a siostry zakonne jakoś bez "luźnego outfitu" dają radę!
Cytować | Zgłoś administratorowi
 
 
+5 #4 Vincent 2018-07-06 09:20
Starosta winien występować w roli papieża skoro przyjął już biskupa
Cytować | Zgłoś administratorowi
 
 
+12 #3 wagrowiec 2018-07-06 05:57
Stefański nachłapał się i zostawił po sobie spaloną ziemię,ciekawe, czy Parówa teraz coś zrobi? Prawdą jest,że w Inowrocławiu ładnie się prezentował 'na Adama',to może teraz w Damasławku się opamięta i w duchu ekspijacji zrobi coś dobrego dla parafian?
Cytować | Zgłoś administratorowi
 
 
+10 #2 Xxxx 2018-07-06 03:08
A Stefański co miał za zasługi, tyle lat nic nie zrobił oprócz kawałeczka chodnika na cmentarzu i belek w kościele a i wycyklinowal parkiet na ołtarzu w 2005 roku i to wszystko, czy to są jakieś szczególne osiągnięcia za 13 lat posługi???
Cytować | Zgłoś administratorowi
 
 
+3 #1 zez 2018-07-06 00:01
A to biskup u starosty a to starosta w roli biskupa. Może wymodli niższy deficyt w szpitalu? :D
Cytować | Zgłoś administratorowi
 

Dodaj komentarz

Regulamin dodawania komentarzy

Kod antyspamowy
Odśwież

Aquapark uzaleznienia pakos224px

 

 

Wielkopolskapowiat_wagrowiecki_herbMiasto_WagrowiecGmina_Wagrowiec1_skoki2_golancz3_damaslawek4_miescisko5_wapno
interiaangoragazeta prawnagazety lokalnegłos wielkopolskiitv wągrowiecjamajkakreisbotemotel-azylpietrakradio merkurysdpspltok fmwielspinwillisch_logo
aquapark_wagrowiecnielbaSTART-logo bgzPalucki Bank Spoldzielczy

Na naszej stronie internetowej stosujemy pliki cookies.

Korzystając z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. Czytaj więcej…

Zrozumiałem