niedziela, 26 maja
09:02

Burmistrz z absolutorium

Skarbnik miejski Alina Dotka przedstawiła sprawozdanie finansowe za rok ubiegły. (fot. Konrad Szadkowski)Skarbnik miejski Alina Dotka przedstawiła sprawozdanie finansowe za rok ubiegły. (fot. Konrad Szadkowski)

 

Rada Miejska w Wągrowcu udzieliła Krzysztofowi Poszwie absolutorium za wykonanie budżetu w 2017 roku.

 

Kontroli i oceny budżetu dokonała Komisja Rewizyjna rady miejskiej, która sprawdzała, czy wszystkie zaplanowane w budżecie zadania zostały należycie wykonane w świetle obowiązującego prawa.

 

Podsumowując prace komisji, przewodniczący Adam Kiełbasiewicz stwierdził, że gospodarka finansowa Wągrowca w ubiegłym roku była prowadzona prawidłowo, co dało podstawę do udzielenia burmistrzowi absolutorium. Radni większością głosów zatwierdzili to stanowisko.

 

- Rok 2017 był bardzo dobry dla naszego miasta pod względem inwestycji, jak tez działań na niwie społecznej i kulturalnej. Był to rok wzmożonej i intensywnej  pracy, rekordowego budżetu ale także pozyskanych środków zewnętrznych, które pozwoliły na realizację tego wszystkiego – podsumowali Krzysztof Poszwa.

 

Więcej informacji na ten temat w najbliższym wydaniu Głosu Wągrowieckiego.

(ks)

Dodaj komentarz

Regulamin dodawania komentarzy

Kod antyspamowy
Odśwież

Aquapark uzaleznienia pakos224px

 

 

Wielkopolskapowiat_wagrowiecki_herbMiasto_WagrowiecGmina_Wagrowiec1_skoki2_golancz3_damaslawek4_miescisko5_wapno
interiaangoragazeta prawnagazety lokalnegłos wielkopolskiitv wągrowiecjamajkakreisbotemotel-azylpietrakradio merkurysdpspltok fmwielspinwillisch_logo
aquapark_wagrowiecnielbaSTART-logo bgzPalucki Bank Spoldzielczy

Na naszej stronie internetowej stosujemy pliki cookies.

Korzystając z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. Czytaj więcej…

Zrozumiałem