sobota, 23 lutego
23:41

Spaliła się świniarnia

W pożarze spłonęło 4 500 sztuk świń.

Do zdarzenia doszło w Wychowańcu, gm. Rogożno, wczoraj o godz. 5.51. W wyniku pożaru spłonęła hala o powierzchni 4 000 m² oraz cały inwentarz w liczbie około 4 500 szt. W trakcie działań uratowano sąsiedni budynek, w którym znajdowało się około 1 400 szt. inwentarza – poinformował dh Sebastian Rabsch, Naczelnik OSP Rogoźno.

W działaniach brało udział ponad 30 zastępów Straży Pożarnej z czterech powiatów: obornickiego, szamotulskiego, poznańskiego i wągrowieckiego. (maj)

Fot. OSP Rogoźno

Komentarze   

 
+2 #3 Katarzyna 2018-05-08 06:56
Przypadek? Nie sądzę .. niech unia narzuci więcej wymogów co do ulepszania chlewni w terminie do! ...! Na własny koszt bo przy granicy pomór świń wykryto. Tam kasa jest,a tu nie ma a zrobić też trzeba.to co drugi się "przypadkiem" spali. Świnie to ciężki temat ostatnio. Kasy nie dają a warunki muszą mieć jak zagrożone wyginięciem gatunki zwierząt. Tym co mają swinie to wiedza o nowych przepisach i tłumaczyć nic więcej nie trzeba. A ci co nie wiedzą niech się oburzają na mój komentarz. Wiadomo zwierząt żal. Ale tu nie one odgrywały główna rolę tylko odszkodowanie.
Cytować | Zgłoś administratorowi
 
 
+1 #2 dam 2018-05-07 18:38
Widocznie świnie paliły papierosy....
Cytować | Zgłoś administratorowi
 
 
+3 #1 hghgh 2018-05-07 04:58
biedne stworzenia...sp alone żywcem...szok.. .
Cytować | Zgłoś administratorowi
 

Dodaj komentarz

Regulamin dodawania komentarzy

Kod antyspamowy
Odśwież

Aquapark uzaleznienia pakos224px

 

 

Wielkopolskapowiat_wagrowiecki_herbMiasto_WagrowiecGmina_Wagrowiec1_skoki2_golancz3_damaslawek4_miescisko5_wapno
interiaangoragazeta prawnagazety lokalnegłos wielkopolskiitv wągrowiecjamajkakreisbotemotel-azylpietrakradio merkurysdpspltok fmwielspinwillisch_logo
aquapark_wagrowiecnielbaSTART-logo bgzPalucki Bank Spoldzielczy

Na naszej stronie internetowej stosujemy pliki cookies.

Korzystając z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. Czytaj więcej…

Zrozumiałem