niedziela, 17 lutego
15:45

Kto zostanie Rycerzem Floriana?

Jeszcze tylko do wtorku włącznie, do godz. 23.59, można głosować na wybranego przez siebie naczelnika Ochotniczej Straży Pożarnej w plebiscycie Rycerz Floriana 2017.

Warto już dziś zdecydować na kogo zagłosować. Lista kandydatów znajduje się na łamach tygodnika Głos Wągrowiecki oraz na portalu www.gloswagrowiecki.pl. Tam też znajduje się regulamin plebiscytu.

Czytelnicy wybierają jednego z zaproponowanych kandydatów i oddają na niego głos za pomocą SMS na numer 72601 o treści: GWS. numer kandydata (ważne, aby po GWS wpisać kropkę i dopiero numer, np. GWS.80 ). Koszt wysłania jednego SMS-a to 2 zł plus 23 % VAT. Głosować można wielokrotnie.

W piątek w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej odbędzie się powiatowa uroczystość z okazji Dnia Strażaka, podczas której ogłosimy wyniki plebiscytu Rycerz Floriana 2017. (red)

Dodaj komentarz

Regulamin dodawania komentarzy

Kod antyspamowy
Odśwież

Aquapark uzaleznienia pakos224px

 

 

Wielkopolskapowiat_wagrowiecki_herbMiasto_WagrowiecGmina_Wagrowiec1_skoki2_golancz3_damaslawek4_miescisko5_wapno
interiaangoragazeta prawnagazety lokalnegłos wielkopolskiitv wągrowiecjamajkakreisbotemotel-azylpietrakradio merkurysdpspltok fmwielspinwillisch_logo
aquapark_wagrowiecnielbaSTART-logo bgzPalucki Bank Spoldzielczy

Na naszej stronie internetowej stosujemy pliki cookies.

Korzystając z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. Czytaj więcej…

Zrozumiałem