środa, 16 października
06:56

Kino za rogiem

W Mieścisku ruszy kino z prawdziwego zdarzenia.

Kino będzie mieściło się w Gminnej Bibliotece Publicznej, pospolicie zwanej   Domem Kultury, zaś projekcje  filmów mają się  odbywać  w małej sali, która pomieści kilkadziesiąt osób.  Cyfrowa aparatura kinowa niczym nie będzie się różniła od podobnych w innych  kinach. Dzięki niej można spodziewać się, że na ekranie w Mieścisku zagoszczą premierowe  filmy zagraniczne i polskie.

Podczas inauguracji „Kina za rogiem” wyświetlony  zostanie obyczajowy film polski, którego premiera odbyła się w lutym tego roku pt. „Plan B” w reż. Kingi Dębskiej z udziałem aktorów: Kingi Preis, Marcina Dorocińskiego, Edyty Olszówki, Romy Gąsiorowskiej, Małgorzaty Gorol.

- Kino będzie czynne na okrągło, przed południem będą odbywały się  projekcje filmów dla przedszkolaków i młodzieży szkolnej, a wieczorem dla dorosłych –  zapewnia Jarosław Małecki, dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej .

Uroczyste otwarcie „Kina za rogiem”, odbędzie się  w czwartek, 10 maja br. o godz. 13.  Praktycznie cały dzień będzie filmowy. O godz.  9 wystartuje kinoteka szkolna. Po południu o godz. 16 rozpocznie się seans filmowy „Plan B”, a po nim spotkanie mieszkańców z producentem i aktorem.  (maj)

Komentarze   

 
0 #1 Velva 2019-07-09 14:50
Witam, osobiście zupełnie zgadzam się z Twoim tekstem !


Feel free to visit my homepage - Ania: http://maliodkrywcy.ilawa.pl/
Cytować | Zgłoś administratorowi
 

Dodaj komentarz

Regulamin dodawania komentarzy

Kod antyspamowy
Odśwież

Aquapark uzaleznienia pakos224px

 

 

Wielkopolskapowiat_wagrowiecki_herbMiasto_WagrowiecGmina_Wagrowiec1_skoki2_golancz3_damaslawek4_miescisko5_wapno
interiaangoragazeta prawnagazety lokalnegłos wielkopolskiitv wągrowiecjamajkakreisbotemotel-azylpietrakradio merkurysdpspltok fmwielspinwillisch_logo
aquapark_wagrowiecnielbaSTART-logo bgzPalucki Bank Spoldzielczy

Na naszej stronie internetowej stosujemy pliki cookies.

Korzystając z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. Czytaj więcej…

Zrozumiałem