sobota, 16 lutego
17:27

Wypadek w Micharzewie

Fot. Mł.kpt. Dariusz WiśniewskiFot. Mł.kpt. Dariusz Wiśniewski

Niebezpieczne zderzenie w słoneczny dzień

W środę 11 kwietnia po godzinie 15.30 na drodze wojewódzkiej nr 241 w  Micharzewie doszło do groźnego zderzenia dwóch pojazdów osobowych.

- Dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Wągrowcu odebrał zgłoszenie od osoby, która z okien własnego mieszkania widziała całe zdarzenie, jednak nie może określić ilości osób poszkodowanych. Do zdarzenia zadysponowano zastępy z JRG PSP oraz poinformowano pozostałe podmioty ratownicze informuje st. sekc. Piotr Kaczmarek, oficer prasowy KP PSP w Wagrowcu.

Pierwsze zastępy straży pożarnej zastały na miejscu dwa rozbite pojazdy osobowe, z których jeden przywrócony był na boku, osoby poszkodowane przytomne znajdowały się poza pojazdami. Ratownicy natychmiast zabezpieczyli teren działań i przystąpili do udzielania poszkodowanym kwalifikowanej pierwszej pomocy do czasu przybycia zespołów ratownictwa medycznego, załogi ZRM podjęły decyzje o przetransportowaniu osób rannych do szpitala.(fs)

 

Dodaj komentarz

Regulamin dodawania komentarzy

Kod antyspamowy
Odśwież

Aquapark uzaleznienia pakos224px

 

 

Wielkopolskapowiat_wagrowiecki_herbMiasto_WagrowiecGmina_Wagrowiec1_skoki2_golancz3_damaslawek4_miescisko5_wapno
interiaangoragazeta prawnagazety lokalnegłos wielkopolskiitv wągrowiecjamajkakreisbotemotel-azylpietrakradio merkurysdpspltok fmwielspinwillisch_logo
aquapark_wagrowiecnielbaSTART-logo bgzPalucki Bank Spoldzielczy

Na naszej stronie internetowej stosujemy pliki cookies.

Korzystając z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. Czytaj więcej…

Zrozumiałem