środa, 19 czerwca
17:41

Hipnotyczny duet na naszej gali

YOUTH NOVELSYOUTH NOVELS

Niezwykła gratka czeka naszych czytelników i sympatyków w niedzielę, 25 marca br.

Po raz pierwszy przed wągrowiecką publicznością wystąpi  hipnotyczny duet YOUTH NOVELS, który już znany jest  w kraju i wydał dwa albumy CD. Ania Babrakowska i Emil Nowak dali się poznać jako młodzi, zdolni artyści, którym bliskie jest brzmienie mroczne, lecz pełne emocji. Ich muzyka trafia w gusta  nie tylko młodych ludzi, ale też tych w sile wieku.

Koncert duetu odbędzie się podczas Gali Głosu Wągrowieckiego w niedzielę, 25 marca o godz. 15 w Kinie MDK.

Występ duetu w asyście instrumentalistów poprzedzi wręczenie dorocznych nagród redakcyjnych: Most Przyjaźni 2017, Honorowy Wągrowczanin A.D. 2017, Wągrowczanin A.D. 2017, Kobieta Sukcesu 2017,  Nadzieja Sportu 2017, Sportowiec Roku 2017 i Trener Roku 2017.

Na gali nie zabraknie znamienitych gości z zagranicy i kraju, w tym parlamentarzystów i władz samorządowych.

Po koncercie wszyscy spotkają się przy  Wielkim Wągrowieckim Torcie  w  Galerii MDK, gdzie będzie okazja do towarzyskich rozmów.

Bezpłatne wejściówki na Galę Głosu Wągrowieckiego od czwartku będą do odbioru w naszej redakcji oraz w Kinie MDK. Zapraszamy  serdecznie! (red)

Dodaj komentarz

Regulamin dodawania komentarzy

Kod antyspamowy
Odśwież

Aquapark uzaleznienia pakos224px

 

 

Wielkopolskapowiat_wagrowiecki_herbMiasto_WagrowiecGmina_Wagrowiec1_skoki2_golancz3_damaslawek4_miescisko5_wapno
interiaangoragazeta prawnagazety lokalnegłos wielkopolskiitv wągrowiecjamajkakreisbotemotel-azylpietrakradio merkurysdpspltok fmwielspinwillisch_logo
aquapark_wagrowiecnielbaSTART-logo bgzPalucki Bank Spoldzielczy

Na naszej stronie internetowej stosujemy pliki cookies.

Korzystając z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. Czytaj więcej…

Zrozumiałem