niedziela, 20 stycznia
12:52

Noc z sowami

 PTL i Nadleśnictwo Durowo zaprasza wszystkich chętnych do wzięcia udziału w niesamowitym wydarzeniu: NOC SÓW 2018, która odbędzie się 24 marca 2018 r. (sobota)

Poznaj polskie sowy – głosy, wygląd i zwyczaje. Dotknij sowie pióro i zobacz co takiego jadła sowa analizując wyplówki. Wytrop z nami najprawdziwszą sowę!

W programie:

18:30 Rozpoczęcie spotkania w siedzibie Nadleśnictwa Durowo przy ulicy Durowo 4 (sala narad), przedstawienie idei Nocy Sów, krótka informacja o działalności PTL-u i gospodarza imprezy – Nadleśnictwa Durowo

18:45 Prezentacja multimedialna: Gatunki sów występujących w Polsce. Biologia sów. Prezentacja prywatnych zdjęć Leśniczego Artura Lange. Warsztaty: „Budowa sowich piór” i „Co jadła ta sowa (analiza wypluwek)”.

20:15 Pokaz filmu „Sowy Polski”

20:45* Wycieczka terenowa – poszukiwanie i obserwacja sów

22:00* Wspólne ognisko

*Podane godziny są orientacyjne, w tym godzina rozpoczęcia i zakończenia ogniska

Wydarzenie jest nieodpłatne i otwarte dla wszystkich zainteresowanych. Obowiązują zapisy – ilość miejsc jest ograniczona! Dzieci wyłącznie pod opieką osób dorosłych – należy wypełnić formularz, który jest do pobrania na stronie internetowej Nadleśnictwa Durowo. Znajdziemy tam także regulamin i kilka porad dla uczestników.

Na zgłoszenia przyjmowane są do do 21 marca 2018 r. Osoba odpowiedzialna za organizację i zapisy: Karolina Klaja, kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. tel.: 67 2685 363 wew. 38.

Pomysłodawcą i Koordynatorem Ogólnopolskim Nocy Sów jest stowarzyszenie Ptaki Polskie. (fs)

Dodaj komentarz

Regulamin dodawania komentarzy

Kod antyspamowy
Odśwież

Aquapark uzaleznienia pakos224px

 

 

Wielkopolskapowiat_wagrowiecki_herbMiasto_WagrowiecGmina_Wagrowiec1_skoki2_golancz3_damaslawek4_miescisko5_wapno
interiaangoragazeta prawnagazety lokalnegłos wielkopolskiitv wągrowiecjamajkakreisbotemotel-azylpietrakradio merkurysdpspltok fmwielspinwillisch_logo
aquapark_wagrowiecnielbaSTART-logo bgzPalucki Bank Spoldzielczy

Na naszej stronie internetowej stosujemy pliki cookies.

Korzystając z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. Czytaj więcej…

Zrozumiałem