niedziela, 20 stycznia
13:38

Zagrają w "bośkę" - zmiana terminu

Miłośnicy gry w karty uczczą pamięć zmarłego prezesa stowarzyszenia. W związku z chorobą sedziów i zawodników turniej przeniesiono na 11 marca.

Stowarzyszenie Ludowych Zespołów Sportowych Gminy Wągrowiec zaprasza sympatyków gry w „baśkę”, zwaną także „bośką” na turniej im. Marka Braciszewskiego. W Wielkopolsce ta tradycyjna gra kaszubska znana jest pod nazwą „kop”. Zawody odbędą się 11 marca o godzinie 9.30 w świetlicy wiejskiej w Potulicach. Zostaną rozegrane cztery rundy, a ich wyniki będą się liczyły do punktowej klasyfikacji indywidualnej.

Jest to cykliczny turniej ku pamięci zmarłego przed sześcioma laty prezesa LZS gminy wiejskiej Wągrowiec. Organizatorzy nie pobierają wpisowego, a dla najlepszych przygotowali puchary. (fs)

Dodaj komentarz

Regulamin dodawania komentarzy

Kod antyspamowy
Odśwież

Aquapark uzaleznienia pakos224px

 

 

Wielkopolskapowiat_wagrowiecki_herbMiasto_WagrowiecGmina_Wagrowiec1_skoki2_golancz3_damaslawek4_miescisko5_wapno
interiaangoragazeta prawnagazety lokalnegłos wielkopolskiitv wągrowiecjamajkakreisbotemotel-azylpietrakradio merkurysdpspltok fmwielspinwillisch_logo
aquapark_wagrowiecnielbaSTART-logo bgzPalucki Bank Spoldzielczy

Na naszej stronie internetowej stosujemy pliki cookies.

Korzystając z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. Czytaj więcej…

Zrozumiałem