niedziela, 20 stycznia
12:48

Ciężki weekend na drogach

fot. JRG Wągrowiecfot. JRG Wągrowiec

 

W ubiegłą sobotę Stanowisko Kierowania KP PSP w Wągrowcu po raz kolejny odebrało zgłoszenia o wypadkach w naszym powiecie.

 

Pierwsze zgłoszenie dotyczyło zdarzenia w Stołężynie w gminie Wapno, gdzie kierowca stracił panowanie nad pojazdem, czego konsekwencją było dachowanie. W samochodzie znajdowały się trzy osoby - wszystkie trafiły do szpitala.

 

Kolejne zgłoszenie dotyczyło wypadku w miejscowości Zakrzewo (gm. Mieścisko), gdzie auto przewróciło się i blokowało drogę. W wyniku zdarzenia lekkie obrażenia odniosła jedna osoba, która odmówiła hospitalizacji.

 

- Działania strażaków w tych zdarzeniach polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia. Po wykonaniu czynności przez policję, usunięto elementy zniszczonych pojazdów oraz usunięto płyny eksploatacyjne z jezdni, udrażniając przejazd. W działaniach brały udział zastępy Jednostki Ratowniczo-Gasniczej Wągrowiec, OSP Wapno oraz OSP Mieścisko - poinformował st. asp. Maciej Roman z KP PSP w Wągrowcu.

(mm)

 

fot. JRG Wągrowiecfot. JRG Wągrowiec

Dodaj komentarz

Regulamin dodawania komentarzy

Kod antyspamowy
Odśwież

Aquapark uzaleznienia pakos224px

 

 

Wielkopolskapowiat_wagrowiecki_herbMiasto_WagrowiecGmina_Wagrowiec1_skoki2_golancz3_damaslawek4_miescisko5_wapno
interiaangoragazeta prawnagazety lokalnegłos wielkopolskiitv wągrowiecjamajkakreisbotemotel-azylpietrakradio merkurysdpspltok fmwielspinwillisch_logo
aquapark_wagrowiecnielbaSTART-logo bgzPalucki Bank Spoldzielczy

Na naszej stronie internetowej stosujemy pliki cookies.

Korzystając z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. Czytaj więcej…

Zrozumiałem