środa, 19 grudnia
05:12

To nie jest prima aprilis!

Wagrowczanie.pl bisWagrowczanie.pl bis

Burmistrz Wągrowca zgotował mieszkańcom wyświechtany prezent świąteczny, niestety ale za pieniądze podatników, czyli z rodzinnych portfeli wągrowczan.

Nowy tytuł prasowy, czyli biuletyn Wagrowczanie.pl - tudzież portal o tym samym tytule - jest wyświechtany, bo temat nowopowstających mediów  lokalnych  w minionym ćwierćwieczu był już wielokrotnie przerabiany. Wszystkie tytuły kolejno padły jak kawki... W ich miejsce powstawały następne, jakby na przekór samym sobie, ponieważ ich dni - z chwilą pierwszego wydania -  były już policzone. Zamiast spodziewanych dochodów przynosiły straty, a ponieważ wydawał je prywatny podmiot, jego cierpliwość i kasa szybko się kończyły. Przez 27 lat - jak Głos Wągrowiecki ukazuje się na tutejszym rynku -  różni fajansiarze próbowali nań wtargnąć i zawładnąć reklamami. Nikomu się nie udało!

Co innego nowy biuletyn (czytaj: samorządowa gazeta miejska), za który zapłacimy my wszyscy. Jego wydawcy  pieniądze tak szybko nie skończą się. Miejska kasa nie ma dna na fanaberie burmistrza. Znam wiele samorządów, które wydają swoje gazetki od wielu lat. Strach je wziąć do ręki, bo na każdej stronie wyskakuje uśmiechnięta twarz burmistrza lub wójta i ciepłe słowa, pod którymi kryje się fałsz i obłuda.    

Burmistrz zaplanował sobie jej wydawanie w roku 2018, czyli roku wyborczym. Widzi  w niej wsparcie podczas kampanii wyborczej i szansę na zwycięstwo w wyborach  samorządowych. Widać, że boi się PiS-u i nie wierzy  w swoją wygraną,  dlatego sięgnął po samorządowe media. Tylko on będzie pisał prawdę i tylko prawdę. Ewidentna jest to kalka publicznych mediów narodowych. A gdy przegra wybory, to czy zwróci pieniądze do kasy miasta? Nie, na pewno nie odda, chociaż zwycięska ekipa PIS-owska może go rozliczyć. A jeszcze wcześniej dokonają tego wyborcy podczas głosowania.

Nie ulega wątpliwości, że burmistrz strzelił sobie aż w oba kolana, nie dlatego, że będzie wydawcą dwóch nowych tytułów, ale z powodów marketingowo - promocyjnych, za którymi stoją określone konsekwencje. Ot, wybory przegra z kretesem... (red)     

Komentarze   

 
+1 #14 Ktoś 2018-01-02 13:27
Cytuję ania:
Co to za język????????????
Cyt.: "Głos Wągrowiecki ukazuje się na tutejszym rynku - różni fajansiarze próbowali nań wtargnąć i zawładnąć reklamami. Nikomu się nie udało!"

To język pan Mianowskiego.
Cytować | Zgłoś administratorowi
 
 
-1 #13 kk 2018-01-02 01:23
W Wapnie ukazuje się podobna gazetka "Wieści Gminne" i nie słyszałem oburzenia ze strony Głosu Wągrowieckiego
Cytować | Zgłoś administratorowi
 
 
+6 #12 Omen 2017-12-20 07:03
Cytuję Jan:
"...Nie kazdy ma dostep do Internetu ..." - bo tak burmistrzowie Wągrowca rządzili do tej pory. Pod wzgeledm rozwoju Internetu to powiat Wągrowiec jest czarna dziurą.
"...Jeśli są środki na takie przedsięwzięcia..." - własnie, ze ich nie ma a na pierdoly wydaje sie kasę.
"... to ja to popieram a hejterzy niech ..." każdy który krytykuje Poszwe to nienawistnik (pozwoli Pan, ze użyję normalnego, polskiego jezyka a nie polsko-angielkeigo gluta)?

Sam dostęp do internetu to nie wszystko Panie Janku. Mam licznych starszych sąsiadów którzy wolą czytać gazetę papierową, gdyż dla nich komputer to nowinka techniczna do której mają pewien dystans
Cytować | Zgłoś administratorowi
 
 
-2 #11 Jan 2017-12-19 14:57
Cytuję Omen:
Przestańcie ... ęwzięcia to ja to popieram a hejterzy niech.....

"...Nie kazdy ma dostep do Internetu ..." - bo tak burmistrzowie Wągrowca rządzili do tej pory. Pod wzgeledm rozwoju Internetu to powiat Wągrowiec jest czarna dziurą.
"...Jeśli są środki na takie przedsięwzięcia ..." - własnie, ze ich nie ma a na pierdoly wydaje sie kasę.
"... to ja to popieram a hejterzy niech ..." każdy który krytykuje Poszwe to nienawistnik (pozwoli Pan, ze użyję normalnego, polskiego jezyka a nie polsko-angielke igo gluta)?
Cytować | Zgłoś administratorowi
 
 
+7 #10 Omen 2017-12-19 10:37
Cytuję św. Mikołaj:
Mało kto kupi świąteczny Głos, w którym będzie tysiące reklam a zero treści, bo przeczyta o tym co się dzieje w gazecie z UM, którą znalazł w skrzynce na listy...Sprzedaż, już słabiutka jeszcze padnie. Nie dziwie się rozgoryczeniu autora...

Faktycznie Głos był kiedyś atrakcyjniejszy ....
Cytować | Zgłoś administratorowi
 
 
+4 #9 Omen 2017-12-19 10:35
Przestańcie w końcu z tymi hejtami dotyczącymi burmistrza. Co do samej gazetki to spoko pomysł bo nie każdy ma dostęp do internetu. Są jeszcze tacy, którzy wolą informację napisaną na papierze. Po przeczytaniu w/w biuletynu nie napotkałem się na zdjęcia naszego włodarza czy jego niby wychwalanie się. Znalazłem natomiast całkiem przydatne informacje dotyczące naszego miasta itp. Jeśli są środki na takie przedsięwzięcia to ja to popieram a hejterzy niech.....
Cytować | Zgłoś administratorowi
 
 
+6 #8 ania 2017-12-18 19:29
Co to za język????????????
Cyt.: "Głos Wągrowiecki ukazuje się na tutejszym rynku - różni fajansiarze próbowali nań wtargnąć i zawładnąć reklamami. Nikomu się nie udało!"
Cytować | Zgłoś administratorowi
 
 
-3 #7 iuhg l i 2017-12-17 20:01
Ona ze Skoków to napisz jeszcze czy Wasz burmistrz spotyka się z mieszkańcami ? Bo POszwa boi się swoich mieszkańców jedhnie nie boi się brać kase z naszych podatków
Cytować | Zgłoś administratorowi
 
 
+4 #6 Ona ze Skoków 2017-12-17 18:50
Nie widzę nic złego w postępowaniu Burmistrza Wrc W Skokach są Wiadomości Skocki, miesięcznik od lat i nikt nie widzi w tym problemu, wręcz przeciwni. Różne są kanały dotarcia do mieszkańca Popieram decyzję Poszwy.
Cytować | Zgłoś administratorowi
 
 
+5 #5 Portal autopromocji 2017-12-15 12:12
Nie wiem czy odwiedzaliście dziś te nową stronę um, ale to jakieś przegięcie. Na pierwszych 9 zdjęciach, aż 7 razy jest krzysiu. Czy to portal autopromocyjny burmistrza?
Cytować | Zgłoś administratorowi
 

Dodaj komentarz

Regulamin dodawania komentarzy

Kod antyspamowy
Odśwież

Aquapark uzaleznienia pakos224px

 

 

Wielkopolskapowiat_wagrowiecki_herbMiasto_WagrowiecGmina_Wagrowiec1_skoki2_golancz3_damaslawek4_miescisko5_wapno
interiaangoragazeta prawnagazety lokalnegłos wielkopolskiitv wągrowiecjamajkakreisbotemotel-azylpietrakradio merkurysdpspltok fmwielspinwillisch_logo
aquapark_wagrowiecnielbaSTART-logo bgzPalucki Bank Spoldzielczy

Na naszej stronie internetowej stosujemy pliki cookies.

Korzystając z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. Czytaj więcej…

Zrozumiałem