poniedz., 11 grudnia
11:35

Orkiestra znowu zagra na całego


 

Już 14 stycznia 2018 r. odbędzie się 26. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, która zbierać będzie środki na wyrównanie szans w leczeniu noworodków.  

Wzorem lat ubiegłych, w zbiórkę włączą się wągrowczanie i lokalne instytucje oraz firmy.  Pracą sztabu pokieruje Natalia Kuklińska, dyrektor Miejskiego Domu Kultury. Tradycyjnym zwyczajem Głos Wągrowiecki wystawi na licytację bony reklamowe, uprawniające ich nabywców do bezpłatnej promocji w tygodniku.

Wszystkie osoby, które chcą zasilić szeregi wolontariuszy WOŚP, mogą się zgłaszać w środy,  w godzinach od 9 do 18 oraz w czwartki od godz. 16 do 19 w Miejskim Domu Kultury. Chętni  powinni dostarczyć do wągrowieckiego sztabu WOŚP swoje zdjęcie (w formacie elektronicznym lub papierowym) oraz podać swoje dane osobowe i numer PESEL. Małoletni poniżej 18 lat winni przyjść z rodzicem lub prawnym opiekunem. (red)

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Aquapark uzaleznienia pakos224px

 

 

Wielkopolskapowiat_wagrowiecki_herbMiasto_WagrowiecGmina_Wagrowiec1_skoki2_golancz3_damaslawek4_miescisko5_wapno
interiaangoragazeta prawnagazety lokalnegłos wielkopolskiitv wągrowiecjamajkakreisbotemotel-azylpietrakradio merkurysdpspltok fmwielspinwillisch_logo
aquapark_wagrowiecnielbaSTART-logo bgzPalucki Bank Spoldzielczy

Na naszej stronie internetowej stosujemy pliki cookies.

Korzystając z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. Czytaj więcej…

Zrozumiałem