sobota, 7 grudnia
20:22

Konkurs Miss Wielkopolski czeka na Ciebie!

 

Rusza nowa edycja najbardziej prestiżowego konkursu piękności w województwie wielkopolskim - Wielkopolska Miss i Wielkopolska Miss Nastolatek 2018.

 

 

Wydarzenie to wpisało się na stałe w kalendarz najważniejszych imprez w województwie wielkopolskim. Konkurs Wielkopolska Miss cieszy się renomą w świecie mody i biznesu o czym mogą świadczyć wyjątkowe nagrody przyznawane laureatką w każdej edycji konkursu.

 

- W edycji 2018 czekać będą również jeszcze bardziej atrakcyjne nagrody niż w latach ubiegłych, oprócz samochodu osobowego dla Wielkopolskiej Miss, organizatorzy przygotowali nagrodę pieniężną w postaci 10 tys. złotych. Tradycyjnie również będą przygotowane inne nagrody rzeczowe, jak cenna biżuteria, zestawy kosmetyków, vouchery na zabiegi w gabinetach kosmetycznych oraz wycieczki w Polsce i zagraniczne, a to tylko część nagród – informuje Grzegorz Ostrowski, organizator konkursu Wielkopolska Miss.

 

Tradycyjnie również odbędzie się głosowanie SMS, gdzie wszyscy będą mogli wybrać Wielkopolską Miss Internautów, która wyjedzie na 71. Festiwal Filmowy do Cannes. Najpiękniejszą Wielkopolankę poznamy pod koniec maja 2018 roku.

 

Po raz pierwszy podczas konkursu finalistki będą rywalizować o kilka tytułów komplementarnych, m.in. Wielkopolska Miss Sportu, Wielkopolska Miss Model, Wielkopolska Miss Talent, Wielkopolska Miss Publiczności, Wielkopolska Miss Gracji i Elegancji, Wielkopolska Miss Foto oraz tytuły przyznane przez partnerów konkursu. Również podczas półfinału organizatorzy planują wprowadzić nową formułę, dzięki której to publiczność i internauci będą mieli większy wpływ na wytypowanie finalistek konkursu.

 

Jakich dokładnie uczestniczek szukają organizatorzy? Przede wszystkim w konkursie mogą wziąć udział kandydatki w wieku od 15 do 29 lat, mające minimum 167 cm wzrostu, które są bezdzietnymi pannami. Przyszłe uczestniczki muszą być nie tylko atrakcyjne, ale również wykształcone, przebojowe, mające ciekawe pasje oraz znające języki obce, które będą potrzebne przy konkursach międzynarodowych. Zgłoszenia online można wysyłać za pomocą strony konkursu pod linkiem http://wielkopolskamiss.pl/#przejdz-zgloszenia

 

Castingi stacjonarne zaplanowane są na styczeń 2018 roku, a o terminach organizator będzie  informować na bieżąco w Internecie.

 

Czy organizatorom uda się znaleźć przyszłą najpiękniejszą Polką, a może dziewczynę która, będzie reprezentować nasz kraj na międzynarodowych konkursach? Czas pokaże.

 

Organizatorem konkursu jest Agencja hostess i modelek - GOmodels.pl, zarządzana przez Grzegorza Ostrowskiego, organizatora konkursu miss w naszym województwie od 2013 roku. Wśród organizatorów są również Sławomir Stopczyk, Klaudia Strojwąs (Miss Wielkopolski 2015) oraz Wacław Tomalak. (red)

 

Link do fanpage: www.facebook.com/MissWielkopolski

Link do strony www:  www.wielkopolskamiss.pl

Link do instagrama: www.instagram.com/WielkopolskaMiss

Komentarze   

 
0 #1 Paige 2019-08-04 23:17
Witam, osobiście zupełnie zgadzam się
z Twoim wpisem !

my webpage: Natalia: http://heja.mielec.pl/
Cytować | Zgłoś administratorowi
 

Dodaj komentarz

Regulamin dodawania komentarzy

Kod antyspamowy
Odśwież

Aquapark uzaleznienia pakos224px

 

 

Wielkopolskapowiat_wagrowiecki_herbMiasto_WagrowiecGmina_Wagrowiec1_skoki2_golancz3_damaslawek4_miescisko5_wapno
interiaangoragazeta prawnagazety lokalnegłos wielkopolskiitv wągrowiecjamajkakreisbotemotel-azylpietrakradio merkurysdpspltok fmwielspinwillisch_logo
aquapark_wagrowiecnielbaSTART-logo bgzPalucki Bank Spoldzielczy

Na naszej stronie internetowej stosujemy pliki cookies.

Korzystając z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. Czytaj więcej…

Zrozumiałem