sobota, 15 grudnia
00:10

Uderzył w drzewo

OSP SkokiOSP Skoki

W niedzielę 12 listopada, przed godziną 20. dyżurny stanowiska kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Wągrowcu odebrał zgłoszenie o wypadku samochodu osobowego w Łosińcu, gm. Skoki.

Do zdarzenia zadysponowano zastępy z JRG PSP z Wągrowca oraz z OSP Skoki. -  Przybyli na miejsce ratownicy zastali rozbity samochód osobowy, który najprawdopodobniej wcześniej uderzył w drzewo. Pojazdem podróżowały dwie osoby, które o własnych siłach opuściły pojazd i znajdowały się w strefie bezpiecznej - informował st. sekc. Piotr Kaczmarek, oficer prasowy Komendy Powiatowej PSP w Wągrowcu.

Jedna z osób biorących udział w tym zdarzeniu wymagała pomocy przedmedycznej, której do czasu przybycia zespołu ratownictwa medycznego udzielili strażacy. W czasie działań ratowniczych oraz czynności dochodzeniowych prowadzonych przez policję strażacy oświetlali tren akcji oraz pomagali w kierowaniu ruchem. (fs)

Komentarze   

 
+7 #1 Jo 2017-11-13 14:49
A zapomnieliście dodać że burak który kierował był pijany
Cytować | Zgłoś administratorowi
 

Dodaj komentarz

Regulamin dodawania komentarzy

Kod antyspamowy
Odśwież

Aquapark uzaleznienia pakos224px

 

 

Wielkopolskapowiat_wagrowiecki_herbMiasto_WagrowiecGmina_Wagrowiec1_skoki2_golancz3_damaslawek4_miescisko5_wapno
interiaangoragazeta prawnagazety lokalnegłos wielkopolskiitv wągrowiecjamajkakreisbotemotel-azylpietrakradio merkurysdpspltok fmwielspinwillisch_logo
aquapark_wagrowiecnielbaSTART-logo bgzPalucki Bank Spoldzielczy

Na naszej stronie internetowej stosujemy pliki cookies.

Korzystając z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. Czytaj więcej…

Zrozumiałem