środa, 19 grudnia
06:13

Plon policyjnej akcji ZNICZ

Jak co roku we Wszystkich Świętych funkcjonariusze z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Wągrowcu, wspomagani przez policjantów z innych komórek pełnili służbę na drogach dojazdowych i w okolicach cmentarzy.

W tych dniach na drogach było bezpośrednio zaangażowanych do działań 158. policjantów, najwięcej w dniu 1 listopada, gdzie 14. policjantów z Wydziału Ruchu Drogowego wspomaganych było przez 39. policjantów z innych komórek.

Podczas tegorocznej akcji trwającej od 27 października do 2 listopada odnotowano  trzy wypadki drogowe,  w których zginęły dwie osoby (pod Gołańczą) i trzy zostały ranne. Więcej niż w roku poprzednim było kolizji. W tym roku policjanci wzywani byli do 15 takich zdarzeń, w roku ubiegłym kolizji było 10. Podobnie jak w roku ubiegłym zatrzymana została jedna osoba kierująca w stanie nietrzeźwości, która jednocześnie była sprawczynią kolizji, w trakcie której samochód uderzył w barierkę przy ul. Solnej w Wapnie (w organizmie kobiety stwierdzono się 1,3 promila alkoholu). (red)

Dodaj komentarz

Regulamin dodawania komentarzy

Kod antyspamowy
Odśwież

Aquapark uzaleznienia pakos224px

 

 

Wielkopolskapowiat_wagrowiecki_herbMiasto_WagrowiecGmina_Wagrowiec1_skoki2_golancz3_damaslawek4_miescisko5_wapno
interiaangoragazeta prawnagazety lokalnegłos wielkopolskiitv wągrowiecjamajkakreisbotemotel-azylpietrakradio merkurysdpspltok fmwielspinwillisch_logo
aquapark_wagrowiecnielbaSTART-logo bgzPalucki Bank Spoldzielczy

Na naszej stronie internetowej stosujemy pliki cookies.

Korzystając z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. Czytaj więcej…

Zrozumiałem