niedziela, 25 sierpnia
03:01

Było nerwowo

Jakub Ślósarczyk zdobywa pierwszą bramkę w meczu. Fot. F. SzklennikJakub Ślósarczyk zdobywa pierwszą bramkę w meczu. Fot. F. Szklennik

Zarówno Nielba Wągrowiec jak i Wełna Skoki przyprawiły swoich kibiców o dreszczyk emocji.

Wełna Skoki prowadziła już z Iskrą Szydłowo w 10 minucie meczu 2-0 by potem gonić wynik i ostatecznie zremisować w ostatnich minutach 4 - 4, po bramkach: Jakuba Ślósarczyka (2), Marcina Siudy i Arkadiusza Dereżyńskiego.Mecz obfitował w żółte kartki, a jeden z zawodników Iskry został odwieziony karetką pogotowia z podejrzeniem złamania obojczyka.

Nielba wybrała się na mecz do Łobżenicy z ostatnią w tabeli Pogonią. Pachniało sensacją, ponieważ Pogoń prowadziła w tym meczu. Nielba wyrównała po bramce Mikołajczaka a zwyciestwo żółto-czarnym zapewnił w ostatniej minucie meczu Rafał Leśniewski.Po dwunastej kolejce Nielba zgromadziła 19 punktów, a Wełna 17.

W klasie okręgowej Zamek Gołańcz rozgromił na wyjeździe Orła Osiek n/Notecią 6 - 0, a Sokół Damasławek przegrał w Chodzieży z Polonią 1 - 2.(fs)

Relacja ze spotkań w środowym wydaniu Głosu Wągrowieckiego z 18 października.

Arkadiusz Derezyński zdobywa trzecią bramkę dla Wełny z rzutu wolnego. Fot. F.SzklennikArkadiusz Derezyński zdobywa trzecią bramkę dla Wełny z rzutu wolnego. Fot. F.Szklennik

Ślósarczyk ustala wynik meczu na 4-4. Fot. F.SzklennikŚlósarczyk ustala wynik meczu na 4-4. Fot. F.Szklennik