sobota, 15 grudnia
19:33

Oburzeni nielbiści protestują

Stanowisko MKS Nielba Wągrowiec po sobotnim meczu pierwszej ligi piłkarzy ręcznych pomiędzy Nielbą a Real Astromal Leszno. 

Zarząd MKS Nielba Wągrowiec nie mógł przejść obok wydarzeń, do których doszło w trakcie i po spotkaniu Nielby z Real Astromal Leszno. Głównie chodzi o pracę pary sędziowskiej z Poznania i obserwatora Pana Piotra Brenka. Arbitrzy Bartosz Kowalak i Wojciech Marciniak w naszej opinii skandalicznie prowadzili sobotni mecz, będąc przez całe widowisko negatywnie nastawieni do drużyny gospodarzy.

Delegat Związku Piłki Ręcznej w Polsce, aby zaistnieć, zdecydował o bezpodstawnym wyrzuceniu z parkietu grającego trenera Nielby, Bartosza Świerada, jednocześnie nie reagując na prowokowanie ze strony sędziów w kierunku kibiców. To zachowanie znalazło ujście po meczu, kiedy wywiązała się awantura. Trzeba w końcu o tym powiedzieć, że także sędziowie są odpowiedzialni za poziom widowiska sportowego.

Zarząd MKS Nielba, sponsorzy, jaki i kibice wierzą w to głęboko, że Związek Piłki Ręcznej w Polsce dostrzeże i zweryfikuje niski i żenujący poziom zachowania, jak i sędziowania. To nie pierwszy przypadek, w którym Nielba Wągrowiec jest krzywdzona.

Nielba charakteryzuje się jedną z największych frekwencji na meczach pierwszej ligi w Polsce. Zarząd i sponsorzy zawsze wychodzili frontem do kibica, organizując ciekawe widowiska i konkursy. Dzisiaj jest duża obawa o to, aby utrzymać dużą frekwencję na spotkaniach, które odznaczają się skandalicznym sędziowaniem i brakiem reakcji ze strony delegata, jak również Związku.

Z poważaniem

Zarząd, sponsorzy i kibice MKS Nielba Wągrowiec

Dodaj komentarz

Regulamin dodawania komentarzy

Kod antyspamowy
Odśwież

Aquapark uzaleznienia pakos224px

 

 

Wielkopolskapowiat_wagrowiecki_herbMiasto_WagrowiecGmina_Wagrowiec1_skoki2_golancz3_damaslawek4_miescisko5_wapno
interiaangoragazeta prawnagazety lokalnegłos wielkopolskiitv wągrowiecjamajkakreisbotemotel-azylpietrakradio merkurysdpspltok fmwielspinwillisch_logo
aquapark_wagrowiecnielbaSTART-logo bgzPalucki Bank Spoldzielczy

Na naszej stronie internetowej stosujemy pliki cookies.

Korzystając z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. Czytaj więcej…

Zrozumiałem