wtorek, 14 sierpnia
20:19

Jak w amerykańskim filmie...


Miasto i powiat huczą o rozboju i próbie uprowadzenia mieszkańca Wągrowca, do którego doszło we wtorek na trasie Kobylec - Bartodzieje. Sprawcami mieli być fałszywi policjanci...

Faktem jest, że ok. godz. 10.30 w Kobylcu nieustalonej marki samochód zajechał drogę podróżującemu samochodem marki Audi A 8 mieszkańcowi Wągrowca. Na drodze między Kobylcem a Bartodziejami widziane były policyjne radiowozy i funkcjonariusze wykonujący czynności śledcze.

- Nasze patrole szukają sprawców - mówi st. sierż. Dominik Zieliński, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Wągrowcu. - Nieznani sprawcy dokonali rozboju na 37-letnim mieszkańcu, który kierował audi a8. Kierującemu audi zajechano drogę. Został siłą wyciągnięty z samochodu, auto ukradziono. Sprawcy odjechali w nieznanym kierunku. Jak się nam udało ustalić porwany mężczyzna zdołał na obwodnicy Wągrowca wyskoczyć z samochodu, do którego został wciągnięty.

Z informacji, które dotarły do redakcji wynika, że być może w zaplanowanej akcji brały udział dwa samochody, w tym szary bus. Być może sprawcy czekali na swoją ofiarę w miejscu, w którym doszło do rozboju.

Teraz policja sprawdza różne wersje wydarzeń. W stan gotowości zostały postawione znaczne siły policyjne z wielu komend powiatowych na terenie Wielkopolski. (fs)

Wiecej w bieżącym wydaniu Głosu Wągrowieckiego z 4 października.

Komentarze   

 
+12 #7 sssw 2017-10-10 18:59
Taki cwaniaczek a na policje poleciał się popłakać Znając ten świat- to co wisi nie utonie Kwestia czasu
Cytować | Zgłoś administratorowi
 
 
+18 #6 x 2017-10-07 20:52
najlepsi są ci lokalni gangsterzy którym do dupy dobierają się inni a ten podwórkowy osrany zaraz leci na policje i opowiada jaki jest grzeczny i niewinny obywatel i teraz ścigany przez innych musi nosić pampersa Policja powinna takiego szczura wypierd..ć za drzwi i niech sam się broni na swój koszt Co taki cwaniaczek zrobił dobrego dla społeczeństwa że chce ochrony służb państwowych?
Cytować | Zgłoś administratorowi
 
 
+21 #5 x 2017-10-06 19:36
Wpadł śliwa w kompot
Cytować | Zgłoś administratorowi
 
 
+19 #4 ... 2017-10-05 20:33
A ten pan z audi to jakieś niewiniątko pewnie? Tak przypadkiem na niego natrafili?
Cytować | Zgłoś administratorowi
 
 
+5 #3 xz 2017-10-05 19:06
Ten cały wydział bezpieczeństwa razem z tym monitoringiem to tylko w dupe kopnąć SZtuka dla sztuki aby kumple mieli robote
Cytować | Zgłoś administratorowi
 
 
+8 #2 Zbiniu 2017-10-05 14:58
Monitoringi od czego są ? Czy tylko do wysyłania mandatów czy tez do ścigania sprawców ? Jak nie wiadomo o co chodzi to wiadomo o co chodzi !
Cytować | Zgłoś administratorowi
 
 
+37 #1 x 2017-10-05 08:27
Ten z audi doskonale wie oco chodzi
Cytować | Zgłoś administratorowi
 

Dodaj komentarz

Regulamin dodawania komentarzy

Kod antyspamowy
Odśwież

Aquapark uzaleznienia pakos224px

 

 

Wielkopolskapowiat_wagrowiecki_herbMiasto_WagrowiecGmina_Wagrowiec1_skoki2_golancz3_damaslawek4_miescisko5_wapno
interiaangoragazeta prawnagazety lokalnegłos wielkopolskiitv wągrowiecjamajkakreisbotemotel-azylpietrakradio merkurysdpspltok fmwielspinwillisch_logo
aquapark_wagrowiecnielbaSTART-logo bgzPalucki Bank Spoldzielczy

Na naszej stronie internetowej stosujemy pliki cookies.

Korzystając z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. Czytaj więcej…

Zrozumiałem