poniedz., 18 marca
20:04

Przegrane derby Wielkopolski

Niestety, w dzisiejszym meczu Nielba poległa w meczu z MKS Real-Astromal Leszno 28:29 (13:13).

Przegrana jedna bramką nie oznacza klęski. Mecz był wyrównany, aczkolwiek zacięty, chociaż do wygrania. Pierwsza połowę Nielba zremisowała. Na trzy minuty przed końcem nielbiści doprowadzili do remisu 27:27. Astromal jednak przychylił szalę zwycięstwa na swoją korzyść, co udało się przeciwnikom w ostatniej minucie. Po meczu doszło do zajść, o których napiszemy w środowym wydaniu Głosu Wągrowieckiego. Sędziwie zażądali zapisu video z przebiegu meczu oraz z tych zajść.

Najwięcej bramek wrzucili: Patryk Skrzypczak – 6, Dariusz Widziński i Dawid Pietrzkiewicz - 5, Paweł Gąsiorek i Damian Wojtas – 4, Paweł Gregor - 2, Bartosz Świerad i Bartosz Biniewski – 1. (jot)