czwartek, 21 czerwca
06:44

Festyn dla Piotra

Piotr Kapuściński, młody mężczyzna chory na glejaka nadal walczy, a wspiera go w tym wielu serdecznych i bardzo zaangażowanych ludzi.
W najbliższą sobotę, od samego rana na boisku przy ul. Mikołajczyka na Osiedlu Wschód odbędzie się XIII Osiedlowy Turniej Piłkarski im. Zbigniewa Walkowiaka oraz piknik rodzinny. Szczegółowy program imprez znajdziecie na plakacie powyżej.

Całkowity dochód z loterii fantowej oraz zbiórek podczas imprezy przeznaczony będzie właśnie dla Piotra Kapuścińskiego z Niemczyna. Organizatorzy zapewniają moc atrakcji - o 18.30 na tym festynie odbędzie się loteria, gdzie oczywiście każdy los wygrywa. Będzie dużo atrakcji dla dzieci: zamek dmuchany, malowanie buziek oraz specjalnie plecione warkoczyki.

Z tego co nam wiadomo, na ostatnią chwilę, Piotr czuje się dobrze, 17 sierpnia ma wizytę kontrolną u lekarza prowadzącego, a za około dwa tygodnie będzie wykonany kolejny rezonans magnetyczny głowy, aby zobaczyć jaki jest dotychczasowy efekt leczenia.

- Cały czas stosujemy dietę, polegającą na wyeliminowaniu cukrów z żywności. Piotr czuje się dobrze, wyniki krwi to potwierdzają, mimo, że niestety, ostatnio "złapał: zapalenie oskrzeli. Wyniki są w normie ,więc to jest najważniejsze – przyznaje Jagoda,siostra Piotra 

My też jesteśmy dobrej myśli i takie Piotrowi przesyłamy. Rehabilitacja, której jest poddawany oraz dieta, której musi przestrzegać, suplementy przyjmować powoduje ogromne koszty. Piotr Kapuściński jest podopiecznym Fundacji RAK OFF i cały czas można wspomagać leczenie Piotra wpłacając pieniądze na podane konto: 82 1240 6595 1111 0010 4720 1261 z dopiskiem: Piotr Kapuściński. (anka)

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Aquapark uzaleznienia pakos224px

 

 

Wielkopolskapowiat_wagrowiecki_herbMiasto_WagrowiecGmina_Wagrowiec1_skoki2_golancz3_damaslawek4_miescisko5_wapno
interiaangoragazeta prawnagazety lokalnegłos wielkopolskiitv wągrowiecjamajkakreisbotemotel-azylpietrakradio merkurysdpspltok fmwielspinwillisch_logo
aquapark_wagrowiecnielbaSTART-logo bgzPalucki Bank Spoldzielczy

Na naszej stronie internetowej stosujemy pliki cookies.

Korzystając z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. Czytaj więcej…

Zrozumiałem