czwartek, 21 czerwca
06:45

Dożynki wnet nas czekają...

Znane już są terminy Święta Plonów w powiecie wągrowieckim.

Niestety, ale dożynki  ponownie odbywają się w tych samych terminach. Znowu okazało się, że starosta oraz włodarze miast i gmin nie potrafią się dogadać…

Pierwsze, miejskie dożynki odbędą się w Wągrowcu już w sobotę, 19 sierpnia. O godz.15 na stadionie OSiR zaplanowano Wągrowieckie Święto Plonów, gdzie zaprezenują się pracownicze ogrody działkowe z regionu.

W sobotę, 26 sierpnia zbiegną się trzy uroczystości: dożynki miejsko gminne w Gołańczy (początek o godz. 13.30 i damasławskie dożynki gminno-parafialne w Kozielsku (początek o godz. 16) oraz dożynki w Skokach (początek o godz. 12.30) .

Niedziela, 3 września też będzie obfitowała w trzy imprezy dożynkowe. W Mieścisku odbędą się tradycyjne Targi Michałowskie i dożynki gminne. Tutaj m.in. poznamy laureatów plebiscytu Głosu Wągrowieckiego Gospodyni Roku 2017.

W Siedleczku zaś czeka nas Powiatowo – Gminne Święto Plonów, podczas którego m.in. ogłoszone zostaną wyniki naszego plebiscytu Sołtys Roku 2017.

Tego samego dnia na dożynki gminno-parafialne w Wapnie do kościoła pw. św. Barbary i na miejscowy stadion zaprasza Wójt Gminy Zbigniew Grabowski. (jot)

 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Aquapark uzaleznienia pakos224px

 

 

Wielkopolskapowiat_wagrowiecki_herbMiasto_WagrowiecGmina_Wagrowiec1_skoki2_golancz3_damaslawek4_miescisko5_wapno
interiaangoragazeta prawnagazety lokalnegłos wielkopolskiitv wągrowiecjamajkakreisbotemotel-azylpietrakradio merkurysdpspltok fmwielspinwillisch_logo
aquapark_wagrowiecnielbaSTART-logo bgzPalucki Bank Spoldzielczy

Na naszej stronie internetowej stosujemy pliki cookies.

Korzystając z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. Czytaj więcej…

Zrozumiałem