piątek, 25 maja
10:44

Kukiz’15 na stałe w Wągrowcu

Od wczoraj, 18 maja 2017 roku w Wągrowcu działa biuro poselskie Błażeja Łukasza Pardy z Kukiz’15.

Lokal znajduje się przy ul. Kolejowej 27, naprzeciwko Powiatowego Urzędu Pracy. Dyżury odbywają się w każdy czwartek od godz. 16.30 do godz. 18.30. Uroczystego otwarcia biura dokonał Poseł RP Błażej Łukasz Parda wraz ze swoim asystentem Cyprianem Wieczorkiem.

Podczas inauguracji nie zabrakło mieszkańców, którzy chętnie rozmawiali z działaczami. -Cieszę się, że posłowie pamiętają o Wągrowcu. Przyda się odrobina świeżości w powiecie wągrowieckim - podkreśla jeden pierwszych klientów posła.

Warto dodać, że jest to pierwsze biuro Kukiz’15 poza Piłą w 38 okręgu wyborczym.

- Serdecznie zachęcamy wszystkich mieszkańców powiatu wągrowieckiego do zgłaszania swoich problemów, inicjatyw oraz pomysłów. Zapraszamy również wszystkie osoby, które chcą nawiązać z nami współpracę – zaprasza Cyprian Wieczorek, który jest odpowiedzialny za funkcjonowanie biura w Wągrowcu. (maj)

Komentarze   

 
+6 #1 ... 2017-05-19 18:16
Lokalna celebrytka przyszła? Współczuję posłowi.
Cytować | Zgłoś administratorowi
 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Aquapark uzaleznienia pakos224px

 

 

Wielkopolskapowiat_wagrowiecki_herbMiasto_WagrowiecGmina_Wagrowiec1_skoki2_golancz3_damaslawek4_miescisko5_wapno
interiaangoragazeta prawnagazety lokalnegłos wielkopolskiitv wągrowiecjamajkakreisbotemotel-azylpietrakradio merkurysdpspltok fmwielspinwillisch_logo
aquapark_wagrowiecnielbaSTART-logo bgzPalucki Bank Spoldzielczy

Na naszej stronie internetowej stosujemy pliki cookies.

Korzystając z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. Czytaj więcej…

Zrozumiałem