sobota, 23 lutego
23:54

Senioriada w Wągrowcu

Dziś w Hotelu Pietrak o godz. 16.00 rozpocznie się Europejska Konferencja Seniorów Województwa Wielkopolskiego „Senioriada”.

Organizatorem konferencji jest Poseł do Parlamentu Europejskiego, Krystyna Łybacka. Konferencja potrwa do soboty.
- Jest to pierwsze i jedyne w swoim rodzaju wydarzenie, którego bohaterami są wielkopolscy seniorzy. Podczas konferencji przedstawiciele różnych organizacji i stowarzyszeń senioralnych z całej Wielkopolski będą mieli okazję do wzajemnej wymiany doświadczeń, a także do uczestnictwa w specjalnie dedykowanych wykładach. Ponadto, podczas „Senioriady” uczestnicy będą mogli zapoznać się z ciekawymi propozycjami dotyczącymi aktywności w okresie dojrzałej młodości, a także sposobami pozyskiwania środków na wsparcie prowadzonej przez siebie działalności – mówi asystent posłanki Piotr Pałczyński.

Uroczystego otwarcia konferencji dokona Poseł do Parlamentu Europejskiego Krystyna Łybacka, która następnie wygłosi wykład pt: „Srebrna Gospodarka – szansa dla Wielkopolski”. Prelegentami podczas konferencji będą: prof. nadzw. dr hab. Beata Pluta – Dziekan Wydziału Turystyki i Rekreacji Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu; Bogumiła Frąckowiak – Europe – Direct Poznań i Aleksandra Kowalska – dyrektor Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej w Poznaniu.

Możliwość porozmawiania z Poseł Krystyną Łybacką będzie w piątek i sobotę w następujących godzinach: piątek - w godz. 15– 20 i sobota - od godz. 11.00. (red)

Komentarze   

 
-5 #2 Daniel 2017-05-20 19:09
Tą panią powinno się rozliczyć za zniszczenie naszej kultury
Cytować | Zgłoś administratorowi
 
 
-3 #1 ty`12 2017-05-19 15:05
Czerwona babcia
Cytować | Zgłoś administratorowi
 

Dodaj komentarz

Regulamin dodawania komentarzy

Kod antyspamowy
Odśwież

Aquapark uzaleznienia pakos224px

 

 

Wielkopolskapowiat_wagrowiecki_herbMiasto_WagrowiecGmina_Wagrowiec1_skoki2_golancz3_damaslawek4_miescisko5_wapno
interiaangoragazeta prawnagazety lokalnegłos wielkopolskiitv wągrowiecjamajkakreisbotemotel-azylpietrakradio merkurysdpspltok fmwielspinwillisch_logo
aquapark_wagrowiecnielbaSTART-logo bgzPalucki Bank Spoldzielczy

Na naszej stronie internetowej stosujemy pliki cookies.

Korzystając z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. Czytaj więcej…

Zrozumiałem