piątek, 25 maja
10:44

Jest nadzieja, będzie dobrze

Piotr w monachijskiej klinice. Fot. Arch. prywatnePiotr w monachijskiej klinice. Fot. Arch. prywatne

Mamy dobrą wiadomość, którą przekazała nam Jagoda, siostra Piotra Kapuścińskiego. Młody mężczyzna jest już po konsultacji w klinice w Rinecker Proton Theraphy Center w Monachium i właśnie razem z bliskimi wraca do domu pełen optymizmu i nadziei .


Wczoraj i dziś odbyły się badania oraz konsultacje z monachijskimi specjalistami w dziedzinie onkologii . Guz się powiększył, ale minimalnie i to jest dobry znak, jak podkreślił lekarz specjalista.
- Mamy robić z naszej strony to, co robimy do tej pory, bo te guzy po miesiącu mogą być większe niż przed operacją, wiec jest się z czego cieszyć – wyznaje Jagoda Kapuścińska. - Piotr jest w dobrej kondycji, a to dodatkowy plus. Będzie przyjmował protonoterapię, a do tego jakąś chemię w tabletkach i to ma nam pomóc zabić tego „potwora” w głowie. Na razie więcej nie wiemy. Jest i tak cudownie! - dodaje siostra Piotrka.
Ostatnie wyniki krwi są dobre. Dobrze rokuje też fakt, że Piotrek ma dużą siłę w rękach. Najbliżsi bardzo dbają o dietę i leki Piotra. Młody mężczyzna tylko podczas śniadania musi zażyć szesnaście tabletek. Każdy jego posiłek oparty jest na dużej dawce suplementów. Dziennie Piotr wypija dwa litry soków owocowo - warzywnych. Jest też rehabilitowany, ma ogromne wsparcie najbliższych i setek osób, które bardzo wierzą, że uda mu się pokonać glejaka. Już 29 maja, najprawdopodobniej zacznie on protonoterapię właśnie w tej klinice, gdzie przeprowadzono konsultację - Rinecker Proton Theraphy Center w Monachium. Piotr, będzie dobrze, trzymamy kciuki! (anka)

Komentarze   

 
+12 #1 cr19 2017-05-17 23:06
Trzymaj się chłopie
Cytować | Zgłoś administratorowi
 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Aquapark uzaleznienia pakos224px

 

 

Wielkopolskapowiat_wagrowiecki_herbMiasto_WagrowiecGmina_Wagrowiec1_skoki2_golancz3_damaslawek4_miescisko5_wapno
interiaangoragazeta prawnagazety lokalnegłos wielkopolskiitv wągrowiecjamajkakreisbotemotel-azylpietrakradio merkurysdpspltok fmwielspinwillisch_logo
aquapark_wagrowiecnielbaSTART-logo bgzPalucki Bank Spoldzielczy

Na naszej stronie internetowej stosujemy pliki cookies.

Korzystając z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. Czytaj więcej…

Zrozumiałem