piątek, 25 maja
10:43

Dziennikarskie Pióro dla naszego kolegi

Laudację na cześć Franciszka Szklennika wygłosił Zbigniew Ostrowski, sekretarz zarządu Stowarzyszenia Prasy Lokalnej w Poznaniu.Laudację na cześć Franciszka Szklennika wygłosił Zbigniew Ostrowski, sekretarz zarządu Stowarzyszenia Prasy Lokalnej w Poznaniu.

Nasz redakcyjny przyjaciel FRANCISZEK SZKLENNIK otrzymał kolejne dziennikarskie wyróżnienie.

Na Wydziale Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UAM w Poznaniu odbyło się wręczenie dorocznych nagród Stowarzyszenia Dziennikarzy Rzeczpospolitej Polskiej "Dziennikarskie Koziołki 2017". Uroczystość otworzyli dziekan prof. dr hab. Andrzej Stelmach i przewodniczący Wielkopolskiego Oddziału SDRP Ryszard Bączkowski.

Jednym z laureatów został Franciszek Szklennik, zastępca redaktora naczelnego Głosu Wągrowieckiego, któremu kapituła przyznała "Dziennikarskie Pióro 2017". Laudację na jego cześć wygłosił Zbigniew Ostrowski, sekretarz zarządu Stowarzyszenia Prasy Lokalnej. 

- Nagrody podkreślają wkład dziennikarzy w podnoszenie godności i prestiżu zawodu. "Dziennikarskie Koziołki" to wyróżnienia tym cenniejsze, że jest przyznawane dziennikarzom przez dziennikarzy – podkreśla Aldona Dzielicka z Wielkopolskiego Oddziału SDRP.

Główna nagrodę "Dziennikarskie Koziołki 2017" odebrała Ewa Siwicka, znana prezenterka i dziennikarka TVP Poznań.

Naszemu koledze serdecznie gratulujemy i życzymy połamania pióra, niekoniecznie otrzymanego. (maj)

Komentarze   

 
+5 #1 Wielkopolanin 2017-05-17 15:24
Co można napisać? Tylko jedno. Gratulacje, Panie Redaktorze.
Cytować | Zgłoś administratorowi
 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Aquapark uzaleznienia pakos224px

 

 

Wielkopolskapowiat_wagrowiecki_herbMiasto_WagrowiecGmina_Wagrowiec1_skoki2_golancz3_damaslawek4_miescisko5_wapno
interiaangoragazeta prawnagazety lokalnegłos wielkopolskiitv wągrowiecjamajkakreisbotemotel-azylpietrakradio merkurysdpspltok fmwielspinwillisch_logo
aquapark_wagrowiecnielbaSTART-logo bgzPalucki Bank Spoldzielczy

Na naszej stronie internetowej stosujemy pliki cookies.

Korzystając z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. Czytaj więcej…

Zrozumiałem