niedziela, 30 kwietnia
22:46

Dyrektorzy staną w szranki...

Konkursy na dyrektorów kilku placówek i szkół ponadgimnazjalnych odbędą  jeszcze w tym roku szkolnym przed rozpoczęciem wakacji.

Na emeryturę odchodzi Bogdan Koczorowski, dyrektor Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Gołańczy, który nie zamierza już pracować w oświacie. Innych dyrektorów czekają konkursy w związku z upływem w tym roku szkolnym ich pięcioletniej kadencji. Prawo ubiegania się o stołki na kolejne pięć lat mają dotychczasowi dyrektorzy: Jarosław Berendt – dyrektor ZSP nr 1 w Wągrowcu i Cezary Szypulski – dyrektor I LO w Wągrowcu, który na Poznań zmienia miejsce zamieszkania.

Ponadto konkursy odbędą się w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym kierowanym przez  Barbarę Balcerzak, w Ognisku Pracy Pozaszkolnej zarządzanym przez Karola Krusia i Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej, gdzie dyrektorem jest Katarzyna Dereżyńska.  Jak na razie nie ma oficjalnych deklaracji tych osób o kandydowaniu na funkcje kierownicze.  Zapewne pojawią się też konkurencyjni kandydaci.

Zarząd Powiatu jeszcze nie ogłosił konkursów.(maj)

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Aquapark uzaleznienia pakos224px

 

 

Wielkopolskapowiat_wagrowiecki_herbMiasto_WagrowiecGmina_Wagrowiec1_skoki2_golancz3_damaslawek4_miescisko5_wapno
interiaangoragazeta prawnagazety lokalnegłos wielkopolskiitv wągrowiecjamajkakreisbotemotel-azylpietrakradio merkurysdpspltok fmwielspinwillisch_logo
aquapark_wagrowiecnielbaSTART-logo bgzPalucki Bank Spoldzielczy

Na naszej stronie internetowej stosujemy pliki cookies.

Korzystając z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. Czytaj więcej…

Zrozumiałem