środa, 23 maja
18:51

Dotacja za dotacją

Nowe rondo przybędzie na zbiegu ulic Przemysłowej, Janowieckiej i Bydgoskiej.Nowe rondo przybędzie na zbiegu ulic Przemysłowej, Janowieckiej i Bydgoskiej.

Kolejną dotację na przebudowę ulicy Przemysłowej otrzyma miasto Wągrowiec.

Z programu rozwoju gminnej i powiatowej infrastruktury drogowej na lata 2016-2019 wojewoda wielkopolski zakwalifikował do dofinasowania przebudowę ul. Przemysłowej o długości 443 m. Miasto otrzyma dotację w kwocie 1 756 897 zł. Drugie tyle na to zadanie miasto musi dołożyć ze środków własnych.

Przypomnijmy, że wcześniej (1 grudnia 2016 r.) miasto podpisało umowę z marszałkiem województwa o dofinansowanie w wysokości 11,5 mln złotych inwestycji komunikacyjnych , które to środki w kwocie ok. 3,6 mln zł przeznaczy się na remont Przemysłowej i pobudowanie ronda. (rey)

Komentarze   

 
-1 #1 df 2017-04-12 08:29
Czy ul Przemysłowa będzie wyłożona złotem ? Tyle kasy na 443 metry Tunel w Alpach taniej budują
Cytować | Zgłoś administratorowi
 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Aquapark uzaleznienia pakos224px

 

 

Wielkopolskapowiat_wagrowiecki_herbMiasto_WagrowiecGmina_Wagrowiec1_skoki2_golancz3_damaslawek4_miescisko5_wapno
interiaangoragazeta prawnagazety lokalnegłos wielkopolskiitv wągrowiecjamajkakreisbotemotel-azylpietrakradio merkurysdpspltok fmwielspinwillisch_logo
aquapark_wagrowiecnielbaSTART-logo bgzPalucki Bank Spoldzielczy

Na naszej stronie internetowej stosujemy pliki cookies.

Korzystając z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. Czytaj więcej…

Zrozumiałem