poniedz., 15 października
21:08

Bogdan Fleming dyrektorem

For. Anna BorczykowskaFor. Anna Borczykowska

 Jak poinformowała nas Wielkopolska Izba Rolnicza, jej dotychczasowy wiceprezes Bogdan Fleming został powołany na stanowisko Dyrektora Oddziału Terenowego Agencji Rynku Rolnego w Poznaniu.

Zastąpił na tym stanowisku Andrzeja Bobrowskiego (PSL), odwołanego po wygranych przez PiS wyborach parlamentarnych. Nominację potwierdził nam w rozmowie telefonicznej.

Bogdan Fleming urodził się 14 sierpnia 1957 roku w Wągrowcu. Jest absolwentem I Liceum Ogólnokształcącego w Wągrowcu, ukończył Pomaturalne Studium Mechanizacji Rolnictwa w Gnieźnie oraz Wydział Historyczny Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Wraz z żoną i trójką dzieci prowadzi gospodarstwo rolne w Mieścisku. Specjalizuje się w produkcji trzody chlewnej i bydła opasowego. Jest znanym w środowisku lokalnym społecznikiem, a swą działalność społeczną łączy z prowadzeniem gospodarstwa. Od roku 1981 jest członkiem NSZZ RI Solidarność. W latach 1990-2002  pełnił funkcję przewodniczącego rady gminy w Mieścisku. Od roku 1990 do 1998 był delegatem do Sejmiku Województwa Wielkopolskiego oraz Przewodniczącym i Wiceprzewodniczącym Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi Sejmiku Województwa Wielkopolskiego.

Bogdan Fleming swoją działalność na rzecz samorządu rolniczego rozpoczął w roku 1996, kiedy to został delegatem do Poznańskiej Izby Rolniczej, delegatem do Krajowej Rady Izb Rolniczych. W IV kadencji pełnił funkcję wiceprezesa, pełni ją również w V kadencji. Jako członek Zespołu ds. Współpracy z ANR z ramienia Wielkopolskiej Izby Rolniczej zajmuje się aktywnie kwestią obrotu gruntami rolnymi. Kandydował do Sejmu RP w ostatnich wyborach parlamentarnych z listy PiS.(fs)

Komentarze   

 
+4 #2 rcsa 2017-11-17 14:38
W podobnej marynarce pochowali mojego dziadka w 1971 r
Cytować | Zgłoś administratorowi
 
 
+10 #1 kornel 2016-02-16 14:56
Szkoda słów - wstyd ! co to znaczy koryto.
Cytować | Zgłoś administratorowi
 

Dodaj komentarz

Regulamin dodawania komentarzy

Kod antyspamowy
Odśwież

Aquapark uzaleznienia pakos224px

 

 

Wielkopolskapowiat_wagrowiecki_herbMiasto_WagrowiecGmina_Wagrowiec1_skoki2_golancz3_damaslawek4_miescisko5_wapno
interiaangoragazeta prawnagazety lokalnegłos wielkopolskiitv wągrowiecjamajkakreisbotemotel-azylpietrakradio merkurysdpspltok fmwielspinwillisch_logo
aquapark_wagrowiecnielbaSTART-logo bgzPalucki Bank Spoldzielczy

Na naszej stronie internetowej stosujemy pliki cookies.

Korzystając z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. Czytaj więcej…

Zrozumiałem