czwartek, 22 sierpnia
07:47

Po kostki w ściekach

Mieszkańcy bloku przy ul. Piaskowej mają nie lada problem: w przeciągu czterech dni w piwnicy budynku wybiła kanalizacja. I to akurat w momencie nastania długiego weekendu.

 

 

Nie jest to pierwszy przypadek usterki tego typu. Wcześniej zdarzały się zalania garaży mieszczących się w bloku od tylnej strony. Tym razem w piątek rano ścieki zalały piwnicę.


- Od rana do godziny piętnastej nikt nie interweniował, dopiero po telefonach i niemalże groźbach pojawił się pracownik zarządcy z ekipą sprzątającą w postaci młodej dziewczyny z mopem – mówi jedna z mieszkanek bloku.


Dodajmy, że blokami zarządza Polska Korporacja Nieruchomości z Obornik.
Mieszkańcy powstrzymali sprzątaczkę przed wejściem do piwnicy, bojąc się o jej zdrowie. Wróciła z dwójką innych osób do pomocy, i tu także mieszkańcy interweniowali, proponując im, aby chociaż zakupili maski chroniące ich przed zarazkami, zanim przystąpią do sprzątania.

W poniedziałek historia się powtórzyła. W piwnicy ponownie pojawiły się ścieki sięgające kilku centymetrów, co widać na ścianach. Wówczas lokatorzy bloku zamówili prywatną firmę z Wągrowca, by odprowadziła zanieczyszczenia. Twierdzą, że mimo interwencji pracowników Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji ścieki nie zostały przez nich usunięte z piwnicy. (...)

 

WIĘCEJ W ŚRODOWYM WYDANIU GŁOSU NR 46 Z 14 LISTOPADA 2018 R.

Komentarze   

 
+2 #1 ewqsfdg h 2018-11-18 16:59
Co na to bob budowniczy z Rogożna ?
Cytować | Zgłoś administratorowi
 

Dodaj komentarz

Regulamin dodawania komentarzy

Kod antyspamowy
Odśwież

Aquapark uzaleznienia pakos224px

 

 

Wielkopolskapowiat_wagrowiecki_herbMiasto_WagrowiecGmina_Wagrowiec1_skoki2_golancz3_damaslawek4_miescisko5_wapno
interiaangoragazeta prawnagazety lokalnegłos wielkopolskiitv wągrowiecjamajkakreisbotemotel-azylpietrakradio merkurysdpspltok fmwielspinwillisch_logo
aquapark_wagrowiecnielbaSTART-logo bgzPalucki Bank Spoldzielczy

Na naszej stronie internetowej stosujemy pliki cookies.

Korzystając z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. Czytaj więcej…

Zrozumiałem