piątek, 23 sierpnia
15:40

Nasz dworzec w konkursie

Wągrowiecki dworzec trafił do finału konkursu „Dworzec Roku”.

O główna nagrodę powalczą trzydzieści dwa obiekty z całej Polski. Jak podaje wągrowiecki magistrat: „do tego elitarnego grona nominowali nasz dworzec audytorzy z Fundacji Prokolej, działającej we współpracy z Fundacją Grupy PKP, którzy podczas odwiedzin nominowanych dworców oceniali m.in. wielkość i zagospodarowanie, wykorzystanie i jakość przestrzeni publicznej, funkcjonalność, a także przejrzystość i logikę rozplanowania poszczególnych stref, udogodnienia dla osób o ograniczonej mobilności oraz walory architektoniczne, innowacje i wykorzystanie technologii przyjaznych środowisku”. (...)

WIĘCEJ W ŚRODOWYM WYDANIU GŁOSU NR 45 Z 7 LISTOPADA 2018 R.

Komentarze   

 
+4 #2 Pasażer 2018-11-10 10:26
Pociągi się wloką do Poznania 1 godzinę i 10 minut - i nawet w tym piękny dworzec nie pomoże, skoro podróż odbywa się w warunkach zatłoczonego szynobusu, który co chwila staje (mijanki w Sławie, Bolechowie, Murowanej, Czerwonaku i na Wschodzie).
Cytować | Zgłoś administratorowi
 
 
+2 #1 zdziwiony czytelnik 2018-11-10 10:21
A tym dworcem to się podróżuje do Poznania? Pociągi w zasadzie plastikowe tramwaje są zapchane non stop a w godzinach szczytu przewoźnik puszcza jeden pojedynczy szynobus, i to jest problem do ogarnięcia.
Cytować | Zgłoś administratorowi
 

Dodaj komentarz

Regulamin dodawania komentarzy

Kod antyspamowy
Odśwież

Aquapark uzaleznienia pakos224px

 

 

Wielkopolskapowiat_wagrowiecki_herbMiasto_WagrowiecGmina_Wagrowiec1_skoki2_golancz3_damaslawek4_miescisko5_wapno
interiaangoragazeta prawnagazety lokalnegłos wielkopolskiitv wągrowiecjamajkakreisbotemotel-azylpietrakradio merkurysdpspltok fmwielspinwillisch_logo
aquapark_wagrowiecnielbaSTART-logo bgzPalucki Bank Spoldzielczy

Na naszej stronie internetowej stosujemy pliki cookies.

Korzystając z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. Czytaj więcej…

Zrozumiałem